گروه: اخبار استان خبر: 179413 / تاریخ انتشار : 1399/10/27 ساعت : 11:59
دادستان مرکز استان مطرح کرد؛

سهم خواهی در کارخانه سیمان مارگون ممنوع است/ اخلالگران فعالیت سیمان مارگون با دادستان طرف هستند

در اجرای سیاست های ریاست قوه قضائیه و حمایت از واحد های تولیدی ، جمعی از مسئولان قضایی استان از کارخانه سیمان مارگون بازدید کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سید علی ملک حسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از قسمت های مختلف کارخانه سیمان مارگون یازدید و در نشستی با مدیران این کارخانه با اشاره به ظرفیت های ایجاد شده بعد از انقلاب اسلامی در استان اظهار کرد: سرمایه گذاری سهامدار کارخانه که از شیعیان لبنان و علاقه مندان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میباشد در این منطقه محروم، باعث رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار برای بیش از ۳۰۰ نفر از فرزندان استان شده، که همه از برکات انقلاب اسلامی است.

 

ملک حسینی در ادامه به سیاست قوه قضائیه و دادگستری استان در حمایت از صنعت و تولید گفت: با توجه به وضعیت خاص این کارخانه که با سرمایه گذاری خارجی ایجاد شده همه ی مراجع و مدیران دولتی در استان را مؤظف به حمایت و رفع موانع تولید برای این صنعت در شهرستان مارگون هستیم.

 

وی افزود: همه ی مردم منطقه، مدیران و مسئولین باید از این فرصت استفاده کرده و ضمن رفع موانع فراروی این واحد تولیدی، به توسعه ی این صنعت و سایر فرصت های اقتصادی و سرمایه گذاری کمک نمایند.

ملک حسینی تصریح کرد:  هرگونه اخلال در فعالیت این کارخانه، موجب خواهد شد که سرمایه گذاران دیگر نیز تمایلی برای سرمایه گذاری در این منطقه و سایر مناطق استان نداشته باشند.

 

دادستان مرکز استان اضافه کرد: صنعت بزرگی مانند کارخانه سیمان علاوه بر رونق و رشد شهرستان و افزایش میل به سرمایه گذاری در این مناطق باعث ایجاد اشتغال پایدار و نتیجتاً کاهش آسیب‌های اجتماعی و جرم و جنایت خواهد شد.

---

در این جلسه که معاون حقوق عامه دادستان و رئیس دادگاه عمومی شهرستان مارگون نیز حضور داشتند مؤکداً با هرگونه فشار و سهم خواهی افراد حقیقی یا حقوقی از  این کارخانه مخالفت و تأکید کردند کسانی که اقداماتشان  باعث اخلال در امورات کارخانه شود  با برخورد قاطع دادستانی استان و دادگستری شهرستان مواجه خواهند شد.


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.