گروه: اخبار استان خبر: 179379 / تاریخ انتشار : 1399/10/26 ساعت : 14:32

واکنش تند پسر دایی تاجگردون به چوپان خواندن خانواده اش

فرزاد کرمی دایی زاده غلامرضا تاجگردون به چوپان خواندن خانواده ی خود واکنش تندی نشان داد و با بیان اینکه از گذشته نمی توان فرار کرد گفت: مردم به تو و سیستم خانوادگی شما نه خواهند گفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، غلامرضا تاج گردون در روزهای گذشته در صفحه مجازی خود با انتشار تصویری نوشت :

ایشون دایی من هستند. امروز غروب رفتم روستا دیدم با گوسفنداش از صحرا برمیگرده روستا. زمان بررسی اعتبارنامه در اعتراضات و مستندات نوشته بودند داییهای من ضدانقلاب ر سرمایه دار. و خارج از کشور هستند. به نماینده های انقلابی لیست داییهامو دادم و گفتم دو ناشون هم به معنای واقعی چوپان هستند. با تمسخر میگفتند فکر کردی ما باور میکنیم. گفتم مردم اون روستا بفهمند شما این حرفو میزنید میخندن. رفتم سراغ دایی بعدیم چند دقیقه دیدمش گفت وقت اذان است و وقت ندارم بشینم باید برم مسجد. نمیدونم تو اون دنیا اونایی که اینا را نوشتن و اونایی که اینا را بهشون منتقل کردند چه جوابی دارند بدهند.

 

فرزاد کرمی پسر دایی غلامرضا تاجگردون در واکنش به چوپان خوانده شدن خانواده اش با انتشار مطلبی در فضای مجازی نوشت:

 

جناب آقای اخراجی به رسم ادب و میراث نیاکان سلام


از دیروز که معمار بزرگ اقتصاد و صاحب کرامات مدارک تقلبی دکترا و رانت و سو استفاده های فراوان وایضا دیگر خلافهای مشروح جنابتان که منجر به اخراج شما از مجلس شورای اسلامی شد می دانستم که سخن ارباب حکمت در خصوص بال های مورچه و زوال بی ربط نبوده و چه خوب گفتند اساتید اهل فن در باب قدرت و تازه به دوران رسیده ها ،غلامرضا تاجگردون فرزند ظفردیروز در آخرین پست اینستا گرام خود دوباره هم دروغ گفتی مثل همیشه ، اگر چه نمی خواستم جواب یاوه گویی هایت را بدهم اما دیدم دور از انصاف و مردانگی است که در غیاب پدرم که هزاران نوکر از قماش تو را برای جفت کردن کفش هایش هم نمی خواست ،جواب یاوه گویی هایت را ندهم،همانگونه که مردم شریف استان خاصه شهرستانهای گچساران وباشت مطلع هستند پدر بزرگ من که متاسفانه پدر بزرگ شما هم بود انسانی با هوش، کیس، مردم دارو فوق العاده حکیم بود، فرزندانی تربیت کرد که هرآنچه تو و خانواده ات دارید از صدقه سر ارتباطات مردمی و نیک نامی و پایگاه اجتماعی دایی هایت بوده و هست.


من بعنوان کوچکترین عضو خانواده کرمی بر خودم واجب میدانم حال که شما در کمال بی ادبی برای تبرّی از تخلفات عدیده خود ،و عوام فریبی چندین باره ات دایی هایت را چوپان معرفی کرده ای خلاصه از گذشته سراسر کذبت را یاد آوری کنم ،همه میدانند که خانواده کرمی صرفا به خاطر مادرت که خدایش بیامرزد فارغ از هرگونه منفعت طلبی سالهاست به رغم همه نظرات ، شما و خانواده ات را همراهی کردند ،،صرفا به خاطر مادرت ،،و شما اگر حرمتی بین مردم داشتید از این رابطه بود ،اینکه به یکباره برای مظلوم نمایی و پرده پوشی تخلفات و گمراه کردن مردم، دایی هایت را چوپان معرفی میکنی صد البته اکثر مردم استان از طریق دامداری و کشاورزی امرار معاش میکردند غیر از عده ای معدود مثل اجداد تو که به نوکری خان مشغول بودند،و دامداری کار ناپسندی جلوه نمی کند که قصد کتمان آن بکنیم ولی وقتی بی سوادی مثل تو وامثال تو که اقتصاد این ملک را به نابودی کشانده فرق دامدار و چوپان را نمیداند لازم است بگوئیم که این بار هم به کاهدان زدی مثل همیشه، ولی یادت باشد که نه تو میتوانی از گذشته ات فرار کنی ونه هیچ کس دیگر ، گذشته آلوده به رانت و غوغا سالاری و حکومت خانوادگی، تکبر و غرور بیجای تو و خانواده ات، تقلب در اکثر امور محوله به شما باعث شده تا نظام به خاطر اعتبار خود و اعتماد مردم، امثال تورا از مناصب تصمیم ساز کنار بگذارد ،وتو از هر دری وارد میشوی تا بلکه اب رفته را به جوی باز گردانی غافل از اینکه
 

این بار مردم هم به تو و سیستم خانوادگی شما نه خواهد گفت ،بنابراین ضمن احترام به همه مشاغل محترم و چوپانان دیارم ایران باید بگوئیم که ما یک خانواده فرهنگی و دوستدار هنر به گواه سالها خدمت صادقانه زنده یاد عمویم حاج فریدون کرمی در حوزه فرهنگ وهنر و بزرگ مرد ایام مرحوم پدرم شاد روان ملانظر کرمی که سراسر وجودش وقف عمران وابادی وصلح و صفای مردمش بود ودیگر برادرانش که منشأ خیر و برکات زیادی برای منطقه بودند که فرزندان اینان گواه این مدعا است ، پس بعنوان کوچکترین عضو این خانواده به شما میگویم ...به هنگام نرمی به نرمی حریرم به گاه درشتی درشتم چو سوهان.

فرزاد کرمی


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
ناشناس
1399/10/26 - 17:03
شیر مادرت حلالت...
rateup 3
 ratedown 0
aram
1399/11/1 - 20:11
آفرین بر تو....
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.