گروه: اخبار استان خبر: 179378 / تاریخ انتشار : 1399/10/28 ساعت : 10:37
سوژه های مردمی؛

تخریب خیابان های یاسوج توسط برخی ماشین های حمل بتن

برخی از خودروهای حمل بتن بدون توجه به قانون و مقررات شهری باعث ریخته شدن بتن بر روی آسفالت خیابان ها در شهر یاسوج می شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با شروع صنعتی شدن ساخت و ساز جامعه بشری از بسیاری از روش های قدیمی و سنتی در بحث ساخت و ساز فاصله گرفت و با استفاده از ماشین آالات پیشرفته بسیاری از راه های پر دردسر و زمان در بحث ساختمان سازی کنار رفت.

یکی از الزامات ساختمان سازی در سطح شهر رعایت قانون و مقررات است، در همین خصوص یکی از شهروند خبرگاران ما در تماسی با این پایگاه خبری نسبت به عدم برخورد با ماشین الات حمل بتن که باعث ریخته شدن بتن در سطح شهر می شوند خبر داد.

این شهروند خبرنگار ما در ادامه افزود: متاسفانه برخی از این خودروهای حمل بتن بدون توجه به قانون و مقررات شهری وقتی برای انجام عملیات های بتن ریزی در سطح شهر یاسوج تردد می کند باعث ریخته شدن بتن بر روی آسفالت خیابان های شهر شده که این بتن ها اولا زیباریی شهر را مخدوش می کنند و دوما برخی از این بتن ریزی ها در سطح شهر باعث بوجود آمدند برآمدگی های بر روی آسفالت می شوند که عبور و مرور خودروها را با مشکل مواجه می کنند.

باید با اشخاصی که بدون رعایت الزامات زیست محیطی و حقوق شهروندی با حمل غیر اصولی و مازاد بر ظرفیت بونکرها، باعث ریختن بتن و سیمان در خیابان‌های سطح شهر و برهم زدن تنظیف شهر و حقوق مسلم شهروندان می‌شود برخود قانونی شود تا دیگر شاهد چنین بی قانونی های در شهری که لقب پایتخت طبیعت ایران را یدک می کشد نباشیم.


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
عادل علیمردانی
1399/11/1 - 15:14
سرور گرامی و ارجمند با سلام عرض ادب و احترام کارشناس و مشاور فنی خرید و فروش ناوگان ماشین آلات سنگین و بتن آماده ♾ ماشین آلات " تولید " بتن آماده: بچینگ پلانت 🔚 ماشین آلات "حمل " بتن آماده: تراک میکسر؛اتومیکسر و میکسر 🔝 ماشین آلات " پمپاژ " بتن آماده: پمپ بتن دکل ؛ پمپ بتن زمینی 👁‍ماشین آلات" بتن پاش": شاتکریت تر خشک و فوم بتن * ماشین آلات "پیوسینگ": وت پرس؛ قطعات پیش ساخته * ماشین آلات تولید "بلوک" ؛ جدول و سنگ فرش * ماشین آلات "حفاری شمع" در جا ریز سویل مک * ماشین آلات "سنگ شکن" و تاسیسات شن و ماسه * ماشین آلات" راهسازی ساختمانی" ماشین آلات بتن تخصص ماست ! اگر می خواهید در شرایط رکود اقتصادی ماشین آلات و تجهیزات خود را بفروشید ،
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.