گروه: اخبار استان خبر: 179369 / تاریخ انتشار : 1399/10/26 ساعت : 13:28

از بازگشایی دوباره قهوه خانه ها تا منع تردد شبانه /برخوردهای دوگانه با پروتکل های بهداشتی در یاسوج

عدم اجرایی مناسب پروتکل های بهداشتی در شهر یاسوج باعث شده است تا همچنان کرونا در مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد قربانی بگیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کرونا ویروسی نام آشنا در سراسر جهان است، انتشار این ویروس خیلی ها را سیاه پوش کرده است و انسان های زیادی در سراسر جهان را به کامل مرگ کشانده است، استان کهگیلویه وبویراحمد همچنین شهر یاسوج نیز از این قضیه مستثنی نیست.


 با این حال متاسفانه در رعایت پروتکل های بهداشتی در شهر یاسوج آنگونه که باید پیش نمی رود و تناقض های در برخورد با پروتکل های بهداشتی با ویروس کرونا وجود دارد.
 

 رئیس پلیس راهور استان در 24 دی 99 بیان کرده بود با توجه به مصوبه ستاد مدیریت کرونا، محدودیت رفت و آمد وسایل نقلیه از ساعت ۲۱ شب تا ۴ بامداد تا بهبود شرایط ادامه دارد.

 
---


خوشوقت افزود: محدودیت تردد فقط در یاسوج اعمال می‌شود و چنانچه شرایط کرونایی بهبود یابد با نظر ستاد مدیریت کرونا این طرح متوقف می شود.


با همه این تفاسیر اگر واقعا  خطر ویروس کرونا همچنان باقی است و باید منع تردد شبانه اجرا شد بازگشایی بی سر و صدای باغات آبشار به چه معنی است؟؟؟؟

متاسفانه این گونه رفتار ها دوگانه باعث می شود شهروندان یاسوجی اهتمامی به اجرای پروتکل های بهداشتی بخصوص منع تردد شبانه نداشته باشد.


امید است مسئولین مربوطه ابتدا از رعایت بند به بند پروتکل های بهداشتی مطمئن شوند اگر واقعا این روز ها لازم به منع تردد شبانه در مرکز استان است پس چرا قهوه خانه ها آبشار یاسوج که با توجه به توصیه پزشکان یکی از راه های انتقال بیماری قلیان است باز گشایی می شوند .

انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.