گروه: اخبار استان خبر: 179312 / تاریخ انتشار : 1399/10/24 ساعت : 21:50

25 تن روغن در شهرستان کهگیلویه توزیع می شود/مردم به احتکار خانگی روی آورده اند

رئیس صمت شهرستان کهگیلویه گفت:مشکل توزیع روغن در شهرستان نداریم اما متاسفانه مردم به احتکار خانگی روی آورده اند و باعث این تجمعات در شرایط کرونایی شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، بررسی و مشاهدات میدانی نشان می‌دهد با وجود صحبت هایی  اخیر رئیس صمت کهگیویه  مبنی بر توزیع گسترده روغن مایع در شهرستان ولی همچنان شاهد تجمات مردم برای خرید این کالا در مراکز عرضه هستیم.

 
در گفتگویی احمد حکیم  با اعلام اینکه فقط ۳۰ درصد موارد اولیه روغن از تولید داخل تامین می‌شود تصریح کرد: این مشکل مختص شهرستان ما و استان نیست، روغن مایع به اندازه کافی در شبکه عرضه موجود است، مردم در مورد کمبود این کالا نگرانی نداشته باشند.
 
وی تصریح کرد: مشکل توزیع روغن در شهرستان نداریم اما متاسفانه مردم به احتکار خانگی روی آورده اند و باعث این تجمعات در شرایط کرونایی شده است.
 
 
حکیم توزیع روغن سرخ کردنی در هفته آینده خبر داد گفت:  ۲۵ تن روغن سرخ کردنی سهمیه شهرستان کهگیلویه است که در هفته آینده به نقاطی که از پیش تعیین شده تزریق خواهد شد.
 
وی تصریح کرد: هدف از انتخاب فروشگاه های زنجیره ای این است  که این فروشگاه ها مجهز به سامانه مکانیزه هستند و مشخص می شود هر نفر به چه تعداد خرید روغن انجام داده اند.
 
رئیس  صمت با اشاره به این که عرضه روغن به هر شهروند یک عدد است گفت: هیچ فروشگاهی حق ندارد عرضه بیشتر از یک روغن را منوط به خرید از فروشگاه ها کنند در صورت مشاهد برخود و فروشگاه خاطی جریمه خواهد شد.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.