گروه: اخبار استان خبر: 179288 / تاریخ انتشار : 1399/10/25 ساعت : 09:12
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

بررسی آخرین وضعیت کرونا در شهرستان لنده/احتمال تبدیل شدن از وضعیت زرد به نارنجی در لنده

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده اخرین وضعیت بیماری کرونا را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نورمحمد نعمتی در حاشیه جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان لنده گفت: متاسفانه بیشتر شهروندان اصول و موارد بهداشتی را رعایت نمی کنند و به یک مسله عادی انگاری تبدیل شده است و باوجودی که بیش از 14مورد مرگ کرونایی داشتیم هنوز نیز این مهم برای مردم احساس نشده است.


وی افزود:وضعیت شهرستان لنده الان زرد است وشاهد افزایش موارد مثبت هستیم که موارد زیادی در سطح شهرستان در دو منطقه روستایی شیتاپ و مال ملا و در مرکز شهر در کمیته امداد استقرار شدند و تست آنلاین بیست و پنج دقیقه ای از افراد مختلف خواهند گرفت.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد:این تیم ها با انجام تست های بیست و پنج دقیقه ای در این روستاها ضمن پایش تمام اعضای روستا اقدامات لازم را برای قرنطینه افراد مبتلا و آموزش دقیق انان توسط کارشناسان بهداشتی در طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی انجام می پذیرد.


نعمتی گفت:وقتی تعطیلی مدارس منتج به ایجاد حضور دانش آموزان در محیط کوچه و خیابان مشغول بازی هستند همان بهتر که بارعایت اصول بهداشتی و حفاظتی در مدرسه حضور یابند.

 

وی افزود: انتظار داریم فرهنگیان محترم در خصوص فرهنگ سازی در حوزه های مختلف برای رعایت اصول بهداشتی و توجه به حفاظت فردی در نرم افزار شاد آموزش های لازم را به دانش آموزان ارائه دهند.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.