گروه: اخبار استان خبر: 179107 / تاریخ انتشار : 1399/10/21 ساعت : 16:51
کارشناس مسائل پزشکی در گفتگو با صبح زاگرس

اذعان مطبوعات غربی به آلوده بودن واکسن امریکایی/پناه بردن غربی ها به شوی تبلیغاتی برای فروش واکسن

کارشناس مسائل پزشکی گفت: سیاه نمایی و اعتماد سازی غرب برای تبلیغ واکسن آلوده با استفاده از شوهای تبلیغاتی در اذهان عمومی شکست خورده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کارشناس مسائل پزشکی در خصوص واکسن کرونا در گفتگو با صبح زاگرس افزود ایران یکی از  خطبه‌های پزشکی در دنیا محسوب می‌شود و برای پزشکان و متخصصان ایرانی ارزش و اهمیت خاصی در جهان قائل هستند.

دکتر علی محمد فروزنده با اشاره به تولید واکسن ایمن و مطمئن ایرانی کرونا گفت: ایران یکی از پنج کشوری بود که توانست برای اولین بار به واکسن کرونا دست پیدا کند و آن هم به صورت بومی و با استفاده از متخصصان و پزشکان ایرانی که این امر تحسین و حیرت رسانه‌های غرب و نشریات مختلف جهان را برانگیخت.

 

این کارشناس با تاکید بر غیر قابل اعتماد بودن واکسن امریکایی و انگلیسی گفت‌: خصومت ها و دشمنی های اروپایی ها و آمریکا نسبت به مردم ایران در زمان کرونا و تحریم دارو و مواد بهداشتی نسبت به ایران آشکار و غیرقابل انکار است و جای تعجب دارد که غرب پیشقدم در فروش واکسن به ایران شده است و این موضوع مشکوک به نظر می‌رسد.

 

وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب گفت: مقام معظم رهبری رسما و علنا در مقابل دوربین، ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور را ممنوع اعلام کرد، مسئولین نیز باید این موضوع را مدنظر قرار دهند که سلامت مردم در اولویت امور قرار دارد.

 

این کارشناس تولیدکنندگان واکسن ایرانی با اطمینان آن را روی خودشان پیاده کردند گفت: آمریکا و غرب می‌خواهد به عنوان موش آزمایشگاهی واکسن خود را به کشورهای مختلف صادر کند و به خصوص در ایران نشان داده است هیچگونه اهمیتی به سلامت و معیشت مردم نمی دهند، این موضوع صادرات واکسن بودار است.

 

وی با اشاره به پشت پرده واکسن آمریکایی گفت: فوت برخی افرادی که این واکسن را تزریق کرده اند همچنین رشوه گرفتن برخی پزشکان اروپایی برای تبلیغ آن از جمله حواشی واکسن آمریکایی بوده است.
 
 

وی همچنین به ورود  مقام معظم رهبری به بحث خرید واکسن فایزر اشاره کرد و گف:  دلیل این امر اهمیت سلامت ملت است،  واکسن یکی از مهم‌ترین داروهایی است که با توجه به مواد بیولوژیکی که در آن وجود دارد، به بحث امنیت ملی برمی‌گردد.

 

فروزنده گفت: بعضی‌ها از روی بی‌اطلاعی تقاضای واکسن‌های فایزر کرونا دارند، بعضی‌ها نمی‌دانند که ایران سابقه صدساله در تولید واکسن دارد و پس از انقلاب هم تحول عظیمی در این راه داشته است.

 

وی با تاکید بر اینکه سیاه نمایی و اعتماد سازی غرب برای تبلیغ واکسن آلوده با استفاده از شوهای تبلیغاتی در اذهان عمومی شکست خورده است، گفت: ایمنی کاذبی که در نشان دادن تاثیرات واکسن فایزر آمریکایی به خورد جهانیان می دهند صرفاً شوی تبلیغاتی بوده و قصد سیاه نمایی و اعتماد سازی دارد وگرنه خود مطبوعات و جراید آمریکا روزانه عوارض و کشنده بودن تزریق این واکسن را انتشار می دهند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.