گروه: اخبار استان خبر: 179005 / تاریخ انتشار : 1399/10/20 ساعت : 07:00
در گفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

به واکسن ایرانی اعتماد داریم تا واکسن امریکایی ها/پروژه خون های آلوده فرانسوی را فراموش نمی کنیم

پزشک کهگیلویه وبویراحمدی گفت:من اعتقاد داریم که باید به دانش و توان نیروهای داخلی خودمان اعتماد کنیم تا واکسن های خارجی.

دکترمنیژه دوستی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به بیانات امروز مقام معظم رهبری مبنی بر ممنوعیت استفاده از واکسن های کرونایی آمریکایی و انگلیسی گفت: من اعتقاد داریم که باید به دانش و توان نیروهای داخلی خودمان اعتماد کنیم تا واکسن های خارجی.

وی افزود: بنده به عنوان یک عضو از جامعه پزشکان به هیچ وجه ممکن این اجازه را به خودم نمی دهیم که از واکسن های خارجی تزریق کنم.

این پزشک کهگیلویه وبویراحمدی تصریح کرد: دانش و توان دانشمندان خودمان را نباید دست کم بگیریم زیرا باید در چند ماه آینده شاهد به ثمر نشستن تلاش دانشمندانمان برای ساخت واکسن ایرانی باشیم.

وی تاکیدکرد: امریکایی ها و سایرکشور ها خیلی دلسوخته ما نیستند که بخواهد برای رضای خدا به ما واکسن دهند و باتوجه به تجارب قبلی در دوران دفاع مقدس شاهد تزیق خون های آلوده از فرانسه بودیم و این یک تجربه مهم برای ما است.

دوستی تاکیدکرد:بدون شک واکسن امریکایی هم دارای مشکلاتی است که آینده همه چیز را مشخص خواهد کرد و بدون شک مقام معظم رهبری هوشیارانه این تصمیم را گرفتند که واقعا درست و لازم اجرا است.

 

انتهای پیام/


 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.