گروه: اخبار استان خبر: 178997 / تاریخ انتشار : 1399/10/19 ساعت : 20:51
در قالب طرح شهید سلیمانی صورت گرفت؛

حضور تیم های مراقبتی و رصدگر طرح شهید سلیمانی در شهرک شهید چیره نژاد بهمئی/ارائه خدمات جهادگران خط مقدم مبارزه با کرونا در یک روز تعطیل+تصاویر

گروه های مراقبتی و رصد گر طرح شهید سلیمانی در شهرک شهید چیره نژاد فعالیت های خود را در روز تعطیل جهت مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به صورت جهادی ادامه دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛گروه های مراقبتی و رصد گر طرح شهید سلیمانی در شهرک شهید چیره نژاد فعالیت های خود را در روز تعطیل جهت مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به صورت جهادی ادامه دادند.

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی در این راستا گفت:  تیم های مراقبتی و رصد گر طرح شهید سلیمانی شهرستان بهمئی به همراه کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و جمعی از پرسنل سپاه پاسداران و بسیج  شهرستان در شهرک شهید چیره نژاد حضور یافته و خدمات مورد نیاز جهت پیشگیری از شیوع بیش از حد بیماری کرونا  را ارائه نمودند.

 

دکتر هاشم طاهری افزود: برگزاری جلسه با دهیار، بهورز و افراد ذینفوذ، مراقبت از بیماران شناسایی شده در منزل، جداسازی بیماران شناسایی شده، قرنطینه افراد در تماس نزدیک با بیماران و نمونه گیری از افراد در تماس نزدیک با بیماران از مهم ترین خدمات ارائه شده امروز به اهالی این شهرک  بود.

 

وی افزود: برای افرادی که امکان قرنطینه در منزل برای آنها وجود ندارد، پیشنهاد قرنطینه در نقاهتگاه دادیم.

 

دکتر طاهری در پایان با تاکید بر لزوم مشارکت مردم در ادامه مبارزه با کرونا،گفت:اکیدا توصیه می شود شهروندان از برگزاری مراسمات ختم و شادی خودداری کنند و در تمامی اماکن عمومی حتما از ماسک استفاده کنند.

 

تصاویر تکمیلی خبر:

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.