گروه: اخبار استان خبر: 178931 / تاریخ انتشار : 1399/10/18 ساعت : 11:55
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

استراتژی دکترین دفاعی ما در شکست هیمنه تاریخی امریکا در عین الاسد/قرمطراق توخالی امریکایی ها در منطقه

رئیس مجمع جهادگران کهگیلویه وبویراحمد گفت:استراتژی دکترین دفاعی کشور ما در عین الاسد باعث شد تا اقتدار جمهوری اسلامی ایران در دوران زعامت ولی امر مسلیمن جهان الامام خامنه ای (مدظله العالی)جهانی شود و تمام رسانه های دنیا با قطع تمام برنامه های تلویزیونی خود به طور زنده به تجزیه و تحلیل این حمله و ابعاد ان بپردازند.

سلمان تاج دینی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای محور مقاومت و مدافعان حرم گفت: آنچه امروز به عنوان یکی از مهمترین دستاورد جهانی مقاومت از آن یاد می شود تبیین شخصیت کم نظیر حاج قاسم سلیمانی است که به تعبیر زیبای مقام معظم رهبری باید به یک مکتب تحت عنوان مکتب حاج قاسم در جامعه نهادینه شود.

وی افزود: شهادت سردار دلها توسط عاملین توروریست امریکای جنایت کار در عراق یکی دیگر از صدها هزار جنایتی است که از سوی این دولت تروریست با همکاری برخی کشورها و رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی صورت گرفت که این مهم در مقطع زمانی خاص با پاسخ کوبنده جمهوری اسلامی ایران مواجه شده است که اعتقاد ملت ایران کوشه ای از انتقام خون حاج قاسم بود وانتقام سخت در راه است.

رئیس مجمع جهادگران کهگیلویه وبویراحمد گفت:اگر کمی تاریخ را مطالعه کرده باشیم به خوبی می بینیم که تنها کشوری که بعد از جنگ جهانی دوم به طور مستقیم به مواضع مستحکم امریکایی ها حمله و موشک باران می کند جمهوری اسلامی ایران است و نکته جالب تر اینکه امریکا جرات پاسخ دادن را نداشت و نخواهد داشت.

وی افزود:استراتژی دکترین دفاعی کشور ما در عین الاسد باعث شد تا اقتدار جمهوری اسلامی ایران در دوران زعامت ولی امر مسلیمن جهان الامام خامنه ای (مدظله العالی)جهانی شود و تمام رسانه های دنیا با قطع تمام برنامه های تلویزیونی خود به طور زنده به تجزیه و تحلیل این حمله و ابعاد ان بپردازند.

تاج دینی تصریح کرد: نکته جالب تر این جاست که علی رغم همه قرمطراق کردن امریکایی ها جرات شلیک یک موشک به مواضع نیروهای ایرانی را نداشتند و این نیز بر هیمنه و اقتدار جمهوری اسلامی ایران افزوده است.

وی گفت: عین الاسد در ضربه ای مهلک توسط نیروهای جان برکف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هدف قرار گرفت تا سیلی محکمی باشد برای دشمنان و روزنه امیدی باشد برای دوستان که این مهم باعث بازدارندگی و چندین برابر شدن قدرت دفاعی ایران در منطقه شد.

رئیس مجمع جهادگران استان گفت:اعتقاد ما بنا به تاکیدات حضرت اقا این است که سیلی محکم ما به امریکایی ها در پیش است ولی قبل از آن باید منطقه خاورمیانه را برای همیشه ترک کنند.

وی گفت: عین الاسدی که به عین الاجسد تبدیل شد حتی قطره ناچیزی است خون پاک و بی گناه حاج قاسم نبوده و نخواهد بود و انتقام ما راهبردی و شکننده تر از ان چیزی خواهد بود که تحلیل گران و کارشناسان در حال ارزیابی احتمالی ابعاد گسترده آن هستند.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.