گروه: اخبار استان خبر: 178879 / تاریخ انتشار : 1399/10/18 ساعت : 03:58

انتصاب در سپاه عشایر کهگیویه وبویراحمد+تصاویر

صبح امروز با حضور معاون بازرسی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد، فرمانده سپاه عشایر و همچنین جمعی از پاسداران آن مجموعه جانشین سپاه عشایر کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در این مراسم سرهنگ فرضی زاده با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) گفت: یکی از مهمترین شاخص های آن حضرت دفاع از امامت و ولایت بود.

 

وی گفت:  یکی از این مهمترین مناسبتهای این روزها که گذشت ۹ دی ماه بود که از آن با عنوان روز میثاق امت با ولایت و روز بصیرت شناخته می شود.

 

معاون بازرسی سپاه فتخ با گرامی داشت و یاد و خاطره شهید سلیمانی گفت: شهید سلیمانی اسوه بصیرت بود این شهید ولایت مدار بود، رهبر انقلاب در بیان ویژگی این شهید وی را پیرو مکتب امام خمینی (ره) بیان کرد.

 

وی با اشاره به مکتب شهید سلیمانی و شاخصه های آن گفت: مکتب شهید سلیمانی شاخص هایی از جمله، عدالت، دشمن شناسی، استکبار ستیزی، روحیه اخلاص و جهادی و جذب حداکثری و یک انقلابی به تمام معنا است.

 

معاون بازرسی سپاه فتح با توضیح اینکه شهید سلیمانی برای همه ما الگو است، گفت: بسیج عشایر با گروه های مختلف عشایری جامعه هدف خود در ارتباط است، بنابراین یکی از روش های خدمت به عشایر برپایی اردوهای جهادی در مناطق عشایری است.

 

معاون بازرسی سپاه فتح استان با بیان اینکه مشکلات جامعه عشایری می تواند برطرف شود، گفت: در سطح استان شهرستانهای لنده و دیشموک به عنوان پایلوت محرومیت زدایی جهت خدمت رسانی توسط بنیاد علوی شناسایی شده است و از این ظرفیت باید نهایت بهره را جهت توسعه استان برد.

 

وی توجه به بخش کشاورزی، آب آشامیدنی و دام عشایر را از ضروریات دانست و افزود: تکریم و معارفه یعنی عمر خدمت کوتاه است و باید افراد در طول دوره خدمتی که دارند از فرصت ها جهت خدمت استفاده کنند و اجازه اتلاف وقت را ندهد.

 

گفتنی است در این مراسم سرگرد جواد روایی به عنوان جانشین سپاه عشایر کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.