گروه: اخبار استان خبر: 178813 / تاریخ انتشار : 1399/10/16 ساعت : 15:08
در نشست رونمایی از تولیدات فضای مجازی بسیج کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد:

فضای مجازی به کار عالمانه و فاخر نیاز دارد/اهمیت دشمن شناسی در فضای امروز جامعه

فرمانده سپاه فتح گفت: در فضای مجازی باید چند شاخص را مورد توجه قرار دهیم و عمل کنیم؛ باید عالمانه و فاخر کار انجام شود، تولیدات ما باید به گونه ای باشند که با ذائقه مردم نیز جور باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، فرمانده سپاه فتح استان در نشست رونمایی از تولیدات فضای مجازی استان  گفت: ظرفیت خیلی خوبی در مجموعه اقشار مختلف وجود دارد، فعالیت های این مجموعه باعث شده است که اکنون رتبه دو کشوری را کسب کنند.

سردار خرمدل گفت: بحث فضای مجازی و آن چه که  در خانه ها و در محلات می گذرد یک موضوع  بسیار مهم است صبح امروز ما جلسه ای با فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی داشتیم که در خصوص همین فضای مجازی توضیحاتی دادند، سردار سلامی اشاره کرد که اکنون ما در بخش هوایی، زمینی و دریایی سیطره داریم و مشکل خاصی در این زمینه ها وجود ندارد اما جنگ ما دیگر اینها نیست، اما اگر ما صد در صد هم در مقابله نظامی موفق باشیم اما جنگ اصلی امروز در خانه ها و در دست فرزندان ماست که متاسفانه  هم در خوراک و حتی در لباس فرزند ما وارد شده است اکنون ما تاثیرات این فضا را می بینیم .

وی بیان کرد: هر چقدر هم  در استان کار صورت بگیرد، اما این کارها باید به نتیجه نیز منجر شود، به گونه ای که هم تغییرات ایجاد شده را برگردانیم و هم تعالی مد نظر جامعه اسلامی صورت بپذیرد، لذا مجموعه های مختلف ما از جمله مجموعه فرهنگی، اجتماعی، فضای مجازی  و همه اقشار ما و حتی دستگاه های دیگر که در حوزه فرهنگ فعالیت می کنند باید کارشان به این منجر شود که هم پدافندی در مقابل آفند دشمن باشند و هم به برنامه های آن ها تهاجم داشته باشیم و هم بتوانیم جامعه را از لحاظ فرهنگی ارتقا دهیم.

خرمدل افزود: در فضای مجازی باید چند شاخص  را مورد توجه قرار دهیم و عمل کنیم؛ باید عالمانه و فاخر کار  انجام شود، تولیدات ما باید به گونه ای باشند که با ذائقه مردم نیز جور باشد بارها تاکید می کنم و هنوز هم تاکید دارم که  اگر یک اثربا زحمات بسیار زیادی  تولید شود اما مردم آن را نپذیرند و نپسندند قابل قبول نیست.

فرمانده سپاه فتح استان تصریح کرد:  می بینیم که گاهی دشمن با طراحی یک بازی همه چیز را بر هم می زند، لذا باید کارهای زیادی صورت بپذیرد، ظرفیت ها نیز موجود است هر چند که ما هنوز در ابتدای راه هستیم مسیر سخت است اما  این مسیر باز شده.

وی با اشاره به اهمیت دشمن شناسی گفت:  بحث دشمن شناسی یک بحث جدی است ما اگر دشمن را نشناسیم قطعا نمی توانیم گارد دفاعی و تهاجمی بگیریم، این موضوع  بسیار اهمیت دارد، بحث تاریخ تحریف نیز بسیار مهم است، تحریفی که در خود کشور در خصوص نظام و انقلاب ما در حال شکل گیری است لذا باید به این ها پاسخ داده شود.

خرمدل عنوان کرد: در همین فضای مجازی که دست همه هست بحث تحریف باید جدی گرفته شود امید آفرینی مهم است اگر ما تمام ناوهای آمریکایی را منهدم کنیم اما فکر جوان ما در اتاق فکرهای غرب باشد و جوانان ما را مدیریت کنند هیچ کاری انجام نداده ایم، امید باید در جامعه سرازیر شود.

فرمانده سپاه فتح استان  در خصوص شهادت شهید سلیمانی گفت: این ها دم از آزادی بیان می زنند و روی آن تاکید می کنند اما دیدیم که در فضای مجازی هر جایی که اسم و عکس شهید سلیمانی بود را حذف می کردند باید روی این موضوع کار کنیم، آزادی بیان  دروغ بزرگی است که به بشریت تحویل می دهند.

وی با اشاره سایت شهدای ستان اضافه کرد: این سایت و سامانه شهدا کار خوبی است اکنون هر اطلاعاتی که  در خصوص شهدا بخواهیم در این سایت موجود است، بنیاد شهید می تواند از این سایت استفاده کنند و ان شالله به مرور زمان پر بار تر خواهد شد.

 انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.