گروه: اخبار استان خبر: 178769 / تاریخ انتشار : 1399/10/17 ساعت : 08:09

کاریابانی که بیکار هستند/گلایه باشتی ها از تعطیلی موسسات کاریابی

شهروندان باشتی که رنج بیکاری آنها را آذار می دهد از بسته بودن، دفتر کاریابی در این شهرستان گلایه داشتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گاهی اوقات و برای برخی از مشاغل، دفاتر کاریابی می توانند مفید باشند. در حال حاضر حدود 800 کاریابی داخلی در کشور فعالیت می کند و برخی از شرکت ها، نیروی انسانی مورد نیاز خود را تنها به کاریابی ها معرفی می کنند.

در سال های اخیر، برخی از دفاتر کاریابی فعال، فرصت های شغلی خوبی را به مخاطبان معرفی می کنند بررسی وب سایت این مؤسسات نقطه شروع خوبی برای تصمیم گیری در خصوص مراجعه یا عدم مراجعه به این دفاتر برای یافتن شغل است.

هرچند که تعداد زیادتری از این مؤسسات فعالیت گسترده ای ندارند، و در محیط مجازی اینترنت نیز اطلاعاتی از فعالیت های آنها در دسترس نیست.

یکی از این دفاتر در شهر ستان باشت، مستقر است که قرار بود از طریق این دفتر زمینه شغلی و یا تسهیلاتی را برای شهروندان باشتی فراهم کند ولی گویا نه تنها زمینه کاری برای شهروندان باشتی فراهم نکرده است، بلکه درب این دفتر مدتی است که بسته است.

عباسی یکی از شهروندان باشتی در این خصوص گفت: چند بار است که به این دفتر برای کاریابی مراجعه کرده ام، ولی هر وقت که آمدم درب این موسسه بسته است و شماره ای هم از مسئول این دفتر موجود نیست که با آنها تماس برقرار کنیم.

وی در ادامه گفت: درشهرستان باشت شهروندان زیادی هستند که برای کار به دفاتر کاریابی مراجعه می کنند. که با توجه به احداث این دفتر در شهرباشت امید داشتیم که گرهی از کار جوانان جویای کار  شهرستان باز شود ولی گرهی که باز نشد، خود این دفتر نیز بسته شد.

 

 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
مطلع
1399/10/20 - 12:49
این کاریابی چندین سال غیر فعال و با پیگیری مدیریت جدید اداره کار مجددا فعال و ظاهرا چند روزیه بعلت مشغله خانوادگی تعطیل و مجددا راه اندازی میشود
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.