گروه: اخبار استان خبر: 178752 / تاریخ انتشار : 1399/10/15 ساعت : 10:10

استارت علی لاریجانی برای حضور در انتخابات ۱۴۰۰

به گفته برخی منابع، شنیده‌ها حاکی از آن است که بسیاری از چهره‌های سیاسی کشور از علی لاریجانی، رئیس پیشین مجلس خواسته‌اند تا در رقابت انتخاباتی ۱۴۰۰ شرکت کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس منابع مختلف می‌گویند که این روزها رفت و آمد به دفتر لاریجانی بسیار است و بسیاری از چهره‌های سیاسی در حال رایزنی با او، آن‌هم با محور انتخاباتند.

همچنین شنیده‌ها حاکی از آن است که بسیاری از مقام‌های دولت حسن روحانی نیز در گفت‌وگوهای خود تأکید کرده‌اند که در انتخابات پیش‌رو از علی لاریجانی حمایت خواهند کرد. آنان می‌گویند لاریجانی باتوجه به سوابق و مشی اعتدالی‌اش می‌تواند کشور را از مشکلات و مصائب و کشمکش‌های سیاسی خارجی عبور دهد. 

اما با این حال عزت‌الله یوسفیان‌ملا از نزدیک‌ترین چهره‌های مجلس به علی لاریجانی، گفت: آقای لاریجانی تا این لحظه برای کاندیداتوری انتخابات ۱۴۰۰ اعلام آمادگی نکرده‌اند. بسیاری به ایشان مراجعه کردند و در این باره درخواست دادند. اشخاص مختلفی به ایشان رجوع کرده‌اند و درباره انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ صحبت کرده‌اند اما آقای لاریجانی هنوز اظهارنظری نفیا یا اثباتا درباره انتخابات نداشته است.
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.