گروه: اخبار استان خبر: 178717 / تاریخ انتشار : 1399/10/15 ساعت : 08:38
با وجود تذکرات استاندار:

نشست های انتخاباتی یکی از کاندیداهای شاخص گچساران و باشت/مسئولان نظارتی ورود می کنند؟!

کاندیدای شاخص گچساران و باشت با وجود تاکیدات مسئولان نظارتی اما نشست های انتخاباتی اش را تعطیل نکرده است؟!

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، استاندار کهگیلویه و بویراحمد چند روز قبل در جلسه ستاد کرونا به کاندیداهای انتخاباتی شهرستانهای  باشت و گچساران هشدار داد که در صورت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی به مراجع قضایی معرفی می شوند ، اما گویا برخی ها به این موضوع بی توجه هستند و نشست های خود را ادامه می دهند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد  مجید احمدی ” آذر ماه در جلسه ای گفت: فعالیت برخی از کاندیداهای احتمالی برای انتخابات میان دوره ای مجلس یازدهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت این استان خلاف قانون و اخلاق است، این کاندیداها باید رعایت قانون که همان رعایت شرع است را نموده و از سویی به خود اجازه ندهند که نشستهای آنها عامل شیوع ویروس کرونا در بین مردم باشد.
 
حسین کلانتری" در نشست استانی ستاد کرونا که به صورت ویدئو کنفرانس با فرمانداران شهرستان‌های ۹ گانه استان برگزار شد، اظهار داشت: نامزدهای انتخابات میان دوره‌ای مجلس یازدهم حوزه انتخابیه گچساران و باشت که به تذکرات این ستاد بی توجهی می کنند به مراجع قضایی معرفی شوند.
 
سید قدرت حسینی یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در گچساران و باشت است که نشست های انتخاباتی اش ادامه دارد و در حال انجام است.
 
ممنوع بودن تبلیغات انتخاباتی یکی از مهمترین موضوعاتی است که باید کاندیداهایی که قرار است خود قانون گذار باشند به آن توجه کنند اما از طرف دیگر با توجه به شرایط کرونا و اینکه شهرستان گچساران و باشت نیز در وضعیت نارنجی قرار دارند انتظار می رود این گونه نشست ها فعلا برگزار نشود.
 
در زیر تصاویر نشست های انتخاباتی سید قدرت حسینی را می بینید که در حال انجام است، هر چند که اکثر افراد حاضر در عکس ها از ماسک استفاده کرده اند اما عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی خود باعث می شود که نه تنها جلوی شیوع کرونا گرفته نشود بلکه گسترده تر نیز شود.
 
انتظار می رود  قبل از اینکه شاهد رخ دادن یک فاجعه در این دو شهرستان باشیم مسئولان نظارتی جلوی اینگونه نشست های انتخاباتی را بگیرند و به این مورد ورود کنند.
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
--
 
انتهای پیام/
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.