گروه: اخبار استان خبر: 178705 / تاریخ انتشار : 1399/10/14 ساعت : 14:28
اظهارات فرماندار دنا در خصوص مسدود شدن جاده سی سخت

مشکلات مسیر جایگزین یاسوج به سی سخت با وجود مسدود شدن جاده اصلی+تصاویر

فرماندار دنا در خصوص چرایی مسدود شدن مسیر یاسوج به سی سخت و مسیر جایگزین آن توضیحاتی ارائه داد.

فرماندار دنا در خصوص آخرین وضعیت جاده سی سخت به یاسوج در گفتگو با صبح زاگرس گفت:با توجه به فصل بارندگی و تجدید ریزش سنگ از ارتفاعات ترانشه های کنار جاده که گاها باعث انسداد مسیر می شود و به جهت لق گیری و ایمن سازی جاده اصلی ارتباطی یاسوج به سی سخت و بالعکس از طرف روستای ده برآفتاب مسدود است.

پناهی گفت: در راستای رفع موانع لغزندگی و ایمن سازی با مرکز مدیریت راههای سازمان راهداری کشور هماهنگی های لازم جهت انسداد محورو مسیر جایگزین به شرح ذیل انجام  گرفت، لذا به همین دلیل محور یاسوج سی سخت از تاریخ 99/10/14 تا اطلاع ثانویه (بازه زمانی ۸ صبح تا ۱۷ عصر) جهت انجام عملیات راهداری، مسدود  و مسیر جایگزین از  یاسوج -توتنده-سی سخت،بیاره و بلعکس امکان پذیر است.

 

وی در خصوص زمان بازگشایی مسیر اصلی بیان کرد: نیروهای خدمات رسان راهداری و حمل و نقل جاده و هلال احمر به صورت مداوم در این مسیر درحال بهسازی هستند و پیش بینی می‌شود در مدت زمان ۳ روز این محور بازگشایی شود.

 

وی افزود: جاده جایگزین نیز محور جاده یاسوج _ اصفهان و جاده کردیک بیاره به سی سخت است.

فرماندار دنا درخصوص خاکی بودن قسمتی از جاده جایگزین گفت: ضمن تشکر از صبر و شکیبایی شهروندان و مسافران به اطلاع میرساند به دلیل معارضات اجتماعی بخش کمی از این محور از وضیت قابل قبولی برخوردار نیست و به محض حل شدن معارضات اجتماعی این قسمت آسفالت خواهد شد.

 

تصاویر تکمیلی ذر زیر آمده است:

 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.