گروه: اخبار استان خبر: 178604 / تاریخ انتشار : 1399/10/13 ساعت : 08:39
در گفتگوی اختصاصی با محمد گلریز مطرح شد:

حاج قاسم حامی همیشگی مردم بود

محمد گلریز خواننده سرود های انقلابی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی حامی همیشگی مردم بود گفت: شهادت سردار سلیمانی وفاداری مردم به انقلاب را به جهان ثابت کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محمد گلریزخواننده سرودهای انقلابی و حماسی، کشورمان در گفتگوی اختصاصی با این پایگاه خبری، درخصوص اولین سالگرد شهادت سردار سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی گفت: سلام  و درود می فرستم به روح همه شهدا بویژه شهیدان مدافع حرم، بخصوض شهید حاج قاسم سلیمانی، و همرزمان شهیدش، همانطور که همه ما میدانیم شهادت حاج قاسم از تاثر فراوانی را در بین مردم ایران و آزاده جهان گذاشت.

وی در ادامه افزود: ما این مسئله را برای خودمان یک رویداد بسیار بزرگ می دانیم، زیرا این شهادت باعث شد تا وفاداری مردم ایران به انقلاب اسلامی  به همه جهان ثابت شود، و شهادت حاج قاسم بر همه مردم ایران تاثیر گذاشت، و باعث شد که همه  به دشمنی که آمریکای جهانخوار به ملت ایران در حال انجام است نمایان شود.

خواننده سرودهای انقلابی کشورمان در ادامه افزود: شهادت حاج قاسم سلیمانی واقعا در قبال اخلاصی که داشت  و تحت تاثیر این اخلاص بود، که مرا یاد شعری می اندازد که مرحوم پدرم  که از مداحان تهران  بود در مورد اخلاص گفتنه اند و آن شعر هم این بود:( سه چیز بود اهل طلب را بود نشان سعادت    خلوص نیت و قلب سلیم و صدق ارادت که  این شهید بزرگوار مصداق این شعر بودند و انشا الله که ما بتوانیم در این راه و مسیر حرکت کنیم.

 محمد گلریز در بخش دیگری از گفتگوی خود گفت: سروده های را خوانده ام که  یکی از این سرودها مربوط به زمانی است که حاج قاسم در قید حیات بودند، که بر داعش پیروز شده بودند  که به نام صبح پیروزی 2 بود  و یک کار جدید نیز بعنوان سربداران  خواندام که برای شهادت حاج قاسم سلیمانی بود وکلیپی روی آن ساخته شده است  که به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم  از صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران پخش خواهدشد که توانسته باشیم بعنوان عضوی از جامعه هنری کشور  کاری را انجام داده باشیم.

وی افزود: یکی از خصوصیات بارز حاج قاسم سلیمانی این بود که واقعا و قلبا حامی مردم بود و کار را برای خدا انجام میداد و چشم داشتی به مادیات و مقام نداشت. و این را همه مردم از درون درک کرده بودند،  و همین موجب شد تا اقشار مختلف مردم در تشیع جنازه این شهید والا مقام شرکت کنند. و همانطور که دیدیم چهره های مختلف با ظواهر مختلف  ههمه و همه با هر سلایقی که داشتندآمدند و به این شهید والا مقام احترام گذاشتند. و همه این را فهمیده بودند حتی در خارج از کشور که حاج قاسم برای خدا  و مردم و معنویت کار می کرد.

گلریز سخنان خود را با دو بیت شعر به پایان رساند و گفت:« مردان خدا پرده پندار دریدند    یعنی همه جا غیر از خدا هیچ ندیدند« کوتاه نظر غافل از آن سرو بلند است     که این جامه به اندازه هر کس نبریدند»

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.