گروه: اخبار استان خبر: 178533 / تاریخ انتشار : 1399/10/11 ساعت : 10:13
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

تعطیلی آرامستان لنده به دلیل افزایش مرگ و میرهای کرونایی

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از تعطیلی آرامستان این شهرستان به دلیل افزایش مرگ و میرهای کرونایی تا اطلاع ثانونی خبرداد.

نورمحمد نعمتی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با توجه به روند افزایشی بیماران کرونایی در شهرستان لنده گفت: برابر مصوبه ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان لنده و به دلیل افزایش بی رویه بیماران کرونایی و مرگ و میرهای ناشی از کرونا آرامستان لنده تا اطلاع ثانونی تعطیل خواهد بود.

وی افزود: کسانی که در این ایام فوت می کنند چه کرونایی و غیر کرونایی برابر پروتکل های شدید بهداشتی تشییع و تدفین و بدون حضور جمعیت بالای30نفر به خاک سپرده خواهند شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده گفت: در صورت عدم همکاری فرد و یا افرادی که بخواهند ار قوانیم و مصوبات طرح شده در ستاد مبارزه با کرونا تخطی کنند به مراجع قضایی معرفی و بدون شک برخورد ها قاطع و سریع خواهند بود.

وی تاکیدکرد: به دلیل افزایش روزانه تعداد بیماران کرونایی و تهدید علیه بهداشت عمومی بودن شک موارد تخلفی در این حوزه خارج از نوبت رسیدگی و با متخلفان برخورد خواهد شد.

نعمتی گفت: تمام مراسمات چهلم، سال، سالگرد و یا هر عنوان دیگر در آرامستان شهرلنده ممنوع خواهد بود و نیروی انتظامی و بسیج در صورت مشاهده برخورد لازم را در راستای طرح سردار حاج قاسم سلیمانی خواهند داشت.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.