گروه: اخبار استان خبر: 178467 / تاریخ انتشار : 1399/10/10 ساعت : 18:37
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

مادر سردارشهید جانمحمدکریمی ؛تا ابد داغدار حاج قاسم هستم+صوت

مادرسردار شهیدجانمحمدکریمی با اشاره به اینکه تا ابد داغدار حاج قاسم هستم گفت: وقتی که خبر شلیک 30فروند موشک های سپاه به پایگاه امریکایی ها در عراق را از تلویزیون دیدم خداوند را شکر کردم و ا برای آنان دعا کردم .

نوریجان صالحی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی الگویی برای کشور ما بود وی عجوبه ای بود که فنون نظامی، توان و هوش و ذکاوت شهید سلیمانی در همه عالم زبانزد بوده است.

وی افزود: خط و مشی و رفتار حاج قاسم فقط برای رضای خداوند بود و می جنگید و شهید شد، هرچند با تفاوتی بین وی و شهدای خودمان قائل نمی باشیم ولی نباید امریکایی ها او را به این زودی به شهادت می رساندند.

مادر سردار شهید جانمحمد کریمی تصریح کرد: باید سردار سلیمانی به اهدافی که می خواست می رسید، شهید سلیمانی به آرزویش که دیدار با سیدالشهدا(ع) بود برسد که الحمدالله رسید.

وی تاکیدکرد: واقعاداغدار حاج قاسم هستیم و داغ این سردار شهید تا ابد بر دلمان سنگینی می کند و این درحالی است که اوازه مجاهدت ها و رشادت های این سردار عاشورایی در تاریخ ماندگار شده است.

صالحی گفت: توانمندی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در حوزه های مختلف باعث شده بود تا تمام کشورهای منطقه از وی حساب ببرند و از وجود ذی جود وی لرزه بر اندامشان حاکم شود.

مادر سردار شهیدجانمحمد کریمی خطاب به جوانان گفت: اگرجوانان ما عرضه داشته باشند بایدپیرو خون سرخ سردار سلیمانی باشند و راه این شهید عزیز را ادامه دهند باید بداند برای چه چیزی این شهید والا مقام و سایر شهدا برای چه شهید شدند.

وی در ادامه گفت: این راه راه خدا است و شهادت در این راه لیاقت می خواهد چون این راه تداوم راه حسین بن علی(ع) است و امیدواریم انقلاب ما در همه مراحل پیروز و سربلند باشد.

صالحی در خصوص نحوه شهادت سردار سلیمانی گفت: صبح زود که دخترم از بهبهان زنگ و گفت که سردار سلیمانی به شهادت رسید که خودم و دخترم در منزل به شیون و زاری پرداختیم.

وی گفت: وقتی در تلویزیون فرمانده کل سپاه سردار سلامی و سردار حاجی زاده خبر از انتقام سخت را داده بودند دعا کردم که خداوند به شما عزت و شوکت دهد و امیداوریم بتوانید این انتقام را بگیرد.

مادر سردار شهید جانمحمد کریمی گفت: وقتی که خبر شلیک 30فروند موشک های سپاه به پایگاه امریکایی ها در عراق را از تلویزیون دیدم خداوند را شکر کردم و از سرداران سپاه تشکر کردم و برای انان دعا کردم و امیدواریم اسلام در همه مراحل پیروز و سربلند باشد.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.