گروه: اخبار استان خبر: 168400 / تاریخ انتشار : 1399/10/10 ساعت : 07:00

نمایش ۱۴ نقاشی از حسن روح‌الامین در ایام فاطمیه

نمایشگاه «آل علی علیهم‌السلام» با نمایش آثار نقاشی حسن روح‌الامین افتتاح می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرگزاری فارس، نمایشگاه «آل علی علیهم‌السلام» با نمایش آثار نقاشی حسن روح‌الامین ۱۲ دی‌ماه در فرهنگسرای نیاوران افتتاح خواهد شد و با نمایشی چهارده روزه از آثاری چون «معرکه آب»، «اصحاب کساء»، «دیر راهب»، «ابد والله»، «معراج» ادامه خواهد یافت.

حسن روح‌الامین از نقاشان جوان آئینی است که اغلب آثارش مفاهیم عاشورایی و جلوه‌هایی از آئین‌های مذهبی اسلامی را با خود دارد و محوریت موضوعات منتخب او غالباً مضامین شیعی و اسطوره‌های دینی است. حسن روح‌الامین در به تصویر کشیدن مقاتل و روضه‌ها دقیق، ظریف و دستی قوی دارد. او از جذابیت و شکوه و عظمت سبک باروک و همچنین شیوه کلاسیک برای نمایش سیر و سلوکی که به آن معتقد است بهره کامل می‌برد و تصاویر باشکوه وقایع مذهبی‌ای که برای مسلمانان آشنایی دارد و موضوعات مورد علاقه مسلمانان است را به خوبی ترسیم می‌کند.

 

 

نمایش و فروش آثار نمایشگاه آل علی علیهم‌السلام از ساعت ۱۶ تا ۱۹ روز جمعه ۱۲ دی‌ماه ۹۸ افتتاح و تا ۲۵ دی ادامه خواهد داشت. نمایشگاه در روزهای پس از افتتاحیه از ساعت ۱۰ تا ۲۰ و روزهای تعطیل ۱۴ تا ۲۰ برای بازدید عموم برقرار خواهد بود.

نمایشگاه آثار حسن روح‌الامین از ۱۲ دی ماه به مدت ۱۴ روز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به فرهنگسرای نیاوران واقع در انتهای خیابان پاسداران، مقابل پارک نیاوران برپا خواهد بود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.