گروه: اخبار استان خبر: 168389 / تاریخ انتشار : 1399/10/10 ساعت : 08:35
درگفتگو با رئیس سامان تبلیغات اسلامی باشت مطرح شد؛

حاج قاسم اسوه پایداری و ولایت مداری بود/برخی بدنبال منافع خود برای انتخابات 1400 هستند

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی باشت گفت: یکی از دلایلی که مراسم تشیع پیکر پاک حاج قاسم، با آن عظمت و شکوه برگزار شد، این بود که وی اسوه مقاومت صبر و پایداری و ولایت مداری بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت السلام و المسلیمن  محمد معتمدی فر رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان باشت در آستانه سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی  در گفتگوی اختصاصی با این پایگاه خبری گفت: یکی از دلایلی که مراسم تشیع پیکر پاک حاج قاسم با آن عظمت و شکوه برگزار شد، این بود که وی اسوه مقاومت صبر و پایداری و ولایت مداری بود.

 

 وی افزود: ازدیگر ویژگیهای این شهید والا مقام می توان به مومن بودن، و ولایت مداری  آن اشاره کرد، و همواره پیشتیبان مردم و ولایت فقیه بودند، و همه مردم  این را به خوبی فهمیده بودند،و این را دریافته بودند، و به همین خاطر مردم به هر گرایش و سلایق فکری که داشتند به ایشان ارادت داشتند، و در مراسم تشبیع آن حضور داشتند.

 

معتمدی فر در ادامه ابراز داشت: سخت ترین انتقامی که ما از آمریکا می توانیم بگیریم، نابودی تمام منافع آنها در منطقه است و نابودی رژیم های جعلی صهیونیسم و عربستان است، که سالهاست از ترور بزرگان ما در منطقه دست بر نداشته اند.

 

وی در پایان گفت:برخی اینگونه فکر می کنندکه دولت جدید آمریکا  یک بار دیگر وارد بحث مذاکره خواهدشد و اگر این مذاکرات صورت گیرد بخشی از تحریمها و مشکلات اقتصادی کشور نیز حل خواهد شد، که سخت در اشتباه هستند و بیشتر هدفشان برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 هست که می خواهند تحریمها و مذاکرات را به هم وصل کنند، و چنین چیزی صورت نمی گیرد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.