گروه: اخبار استان خبر: 168358 / تاریخ انتشار : 1399/10/9 ساعت : 08:33
یادداشت:

فتنه ای که در هم پیچید

آری، هتک حرمت عاشورا و عدم توجه به اصل جمهوریت نظام اسلامی در سال 88 توسط عده ای فتنه گر رقم خورد که خود، یکی از مصادیق بی توجهی به شعارهای انقلاب بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، علیرضا کرمی نوشت: امروز، سالروز روزی تاریخی برای ایران اسلامی بود. زن و مرد، پیر و جوان که از جریان فتنه و ادامه ی آن به ستوه آمدند و تحمل توهین به مقدسات و به ویژه سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله(ع) را نداشتند، به خیابانها آمدند و در حمایت از ولی فقیه و نائب امام زمان(عج) خویش و اعلام انزجار از فتنه و آشوبگران و هتک حرمت کنندگان به مقام شامخ اباعبدالله(ع) شعار وحدت سر دادند.


رهبر معظم انقلاب(مدظله) در بیانیه ی گام دوم میفرمایند؛ اگر بی توجهی به شعارهای انقلاب و غفلت از جریان انقلابی در برهه هایی از تاریخ چهل ساله نمی بود، دستاوردهای انقلاب از این بسی بیشتر و کشور در مسیر رسیدن به آرمانهای بزرگ بسی جلوتر بود و بسیاری از مشکلات کنونی وجود نمی داشت.


آری، هتک حرمت عاشورا و عدم توجه به اصل جمهوریت نظام اسلامی در سال 88 توسط عده ای فتنه گر رقم خورد که خود، یکی از مصادیق بی توجهی به شعارهای انقلاب بود.


علل و عوامل متعددی باعث درهم پیچیدن فتنه ای انگلیسی-آمریکایی شدکه به دو مورد آن اشاره می شود:
 

مردم: الف- بصیرت و آگاهی بی نظیر مردم و تحلیل های دقیق سیاسی و هوشیاری آنان باعث شد که باز هم مثل همیشه دشمنان قسم خورده ی این انقلاب و نظام را در رسیدن به خواسته های خود ناکام بگذارند.


ب- حضور به موقع در صحنه و فرصت شناسی بی نظیر مردمی آگاه، که مثل همیشه و دقیق در بزنگاههای حساس وارد میدان کارزار شده و دست فتنه گران را از فتنه گری کوتاه کردند و اجازه ی تعرض بیشتر به فتنه گران ندادند.


 ج- صبر انقلابی مردم؛ مردم با صبر انقلابی خود باعث شدند که بین معترضین و فتنه گران فاصله ای ایجاد شده که این فاصله روز به روز عمیق تر شده و باعث شناخت راحت تر فتنه گران گردید.


د- ولایت پذیری مردم؛ مردم بصیر و آگاه و انقلابی دل به فرامین ولی امر مسلمین سپرده و نصایح پدرانه آن امام فرزانه را با درکی عمیق پذیرفته و مطیع اوامر ایشان بودند و فرصت های فتنه گران را یکی پس از دیگری خنثی می کردند.

مدیریت و رهبری؛رهبر معظم انقلاب با نگاهی عمیق به حوادث پیش آمده و با رویکرد جذب حداکثری و دفع حداقلی و شناختی دقیق نسبت به فتنه ی انگلیسی-آمریکایی رای مردم را حق الناس دانسته و در پایبندی به قانون و قانون مداری تاکید داشته و با بدعتها شدیدا" مخالفت کرده است و با نصایح عالمانه ی خود گرد و غبار فتنه را پاک کرده و مسیر شناخت حق از باطل را میسر کرده است.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 4 نظر
محمد
1399/10/9 - 09:43
عالی بود
rateup 1
 ratedown 0
محمد
1399/10/9 - 15:19
احسنت. عالی بود
rateup 1
 ratedown 0
میلاد
1399/10/10 - 00:27
788
rateup 0
 ratedown 0
متین
1399/10/10 - 14:31
392
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.