گروه: اخبار استان خبر: 168037 / تاریخ انتشار : 1399/10/4 ساعت : 13:08

از رسانه و مردم نترسید؛کدام عضو شورای شهر یاسوج حاضر به پاسخگویی و هم صدایی است؟

اختلافات و حواشی شورای شهر یاسوج کار را به جایی رساند که در این رابطه مسئولان استانی به این حواشی ورود کردند ،و این رسانه اعضای پارلمان را دعوت به هم صدایی و همگرایی در یک نشست کرد تا برخی از اعضا به این دعوت لبیک گویند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رسانه ها در کهگیلویه و بویراحمد و شهر یاسوج نقش عمده ای در راه یابی اعضای شورای شهر به پارلمان این شهر داشتند تا بعد از نزدیک به چهار سال همین اعضا از زاویه دید رسانه ها به دلایل آنچه که شهروندان از آن به عنوان شورای کم کار و حاشیه ای نام می برند بترسند.

 

کافی است یک نیمه روز از وقتتان را در شهر یاسوج بگذرانید تا از وضعیت شهر خوب آگاه شوید ، شهری را که شهردار و شورای شهر می سازند و در شعارهای انتخاباتی از آن به عنوان آرمان شهر یاسوج در آینده نام می بردند و امروز از رفع  چاله چوله های آن که بخش کوچکی ازعمران است عاجز هستند.

 

بررسی و شناخت کمبودها ، نیازها و نارساییهای اجتماعی ، فرهنگی ، آموزشی ، بهداشتی ، اقتصادی و رفاهی شهر و تهیه طرحهاو پیشنهادهای اصلاحی و راه حلهای کاربردی در این زمینه‌هاجهت برنامه‌ریزی و ارائه آن یک بند از وظایف اعضای پالمان های شهری است و براستی اعضای شورای شهر در این رابطه چه عملکردی داشتند ؟ که پاسخش را مردم بهتر می دانند .

 

حاشیه های شورای شهر یاسوج تا جایی پیشرفت که مسئولان استانی به بگو مگو های این اعضا نیز ورود پیدا کردند و پارلمان را دعوت به خدمت به مردم کردند تا همچنان گوشی بدهکار این درخواست خیر خواهانه نباشد.

 

پاسخگویی به انتظارات و جلب اعتماد عمومی مردم،  رسالت شوراهای شهر است و اعضای پارلمان شهری باید با ایجاد تحول و بهبود عملکرد خود، مطالبات مردم را محقق سازند.

 

این پایگاه خبری چندی پیش در پیشنهادی جالب به اعضای شورای شهر یاسوج خواست تا در این رسانه با اجماع نظر و هم پوشانی  به همراه شهردار به نقد و بررسی مشکلات و حاشیه های موجود بپردازند . ( اینجا بخوانید )

 

در این رابطه تنها کیوان آشنا و فرشاد نگین تاجی با تماس با این پایگاه خبری اعلام کردند می توانند در این نشست که در رسانه صبح زاگرس برگزار می شود حضور یابند و در این باره برای رسیدن به هم صدایی در فرصت اندک باقیمانده دست یابند ولی براستی اعضای پارلمان چرا از زاویه دید رسانه ها و پاسخگویی به مردم هراس دارند؟

 

سیدهدایت اکبری  ،علی اکبری تبار  ،فرشید احمدی کیش  ،مسعود خوبانی  ،محمد رحیم دهراب پور 5 عضو شورا و نستهن مقدم شهردار یاسوج همچنان پاسخی به این دعوت نامه نداده تا از فرصت باقیمانده  به نفع مردم بهره ببرند.


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.