گروه: اخبار استان خبر: 167860 / تاریخ انتشار : 1399/10/1 ساعت : 09:37

سازه های بتنی در سی سخت که روز به روز از زیبایی دنا می کاهد+تصاویر

بیش از یک دهه از وجود سازه های بتنی که روزی قرار بود تبدیل به مصلی در شهر سی سخت شود می گذرد که روز به روز از زیبایی های شهر سی سخت می کاهد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا و نزدیک ترین شهر به یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد است که از داشتن مصلی محروم است.

 

پروژه احداث مصلی سی سخت زیر نظر راه و شهرسازی شهرستان دنا بوده و بیش از یک دهه است که به دست فراموشی سپرده شده و تنها چیزی که از مصلی برای شهر سی سخت بجای مانده است سازه های یتنی و ستو های نیمه فرسوده ای هست که در شهر سی سخت خونمایی می کند.

حدود 11 سال از وجود سازه های بتنی که روزی قرار بود تبدیل به مصلی در شهر سی سخت شود می گذرد که روز به روز از زیبایی های شهر سی سخت  می کاهد.

 

این پروژه که جنب گلزار شهدا و آرامستان سی سخت واقع در ورودی خیابان مجتمع ادارات سی سخت قرار دارد، تنها فندانسیون و ستون های آن ساخته شده و به محلی متروکه تبدیل شده است.

گفتنی است این پروژه که در جهت طرح توسعه آرامستان شهر سی سخت کلنگ زنی شد در سال 1397 مبلغ یک میلیارد تومان جهت شروع بکار این پروژه پیشنهاد شده است که باید در جلسه شورای برنامه ریزی به تصویب می رسید جهت ادامه آن ولی گویا با افزایش قیمت مصالح ساختمانی و سایر هزینه های ساخت، همچنان راکد مانده است.

طبق گفته کارشناسان، این پروژه هیچ گونه معارضات شخصی و اجتماعی ندارد و از سال 1389 که عملیات احداث آن اجرایی شد بالغ بر 4 میلیارد ریال اعتبار صرف آن شده است ولی اکنون به خرابه ای تبدیل شده است.

 

مسئولان وقت باید پاسخگو عدم تکمیل این پروژه باشند چرا که هزینه هنگفتی از بیت المال صرف آن شده است و بیش از یک دهه راکد مانده است.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.