گروه: اخبار استان خبر: 167506 / تاریخ انتشار : 1399/9/25 ساعت : 08:03
فرماندار بویراحمد در نشست ستاد کرونای شهرستان مطرح کرد:

اعمال محدودیت های کرونایی و ترافیکی شب یلدا در شهرستان بویراحمد

فرماندار بویراحمد در نشست ستاد کرونای شهرستان از اعمال محدودیت های ترافیکی در شب یلدا خبر داد .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ فرماندار شهرستان بویراحمد در چهلمین جلسه ستاد کرونای این شهرستان گفت: با اعلام وضعیت قرمز در برخی شهر‌های شهرستان بویراحمد به ویژه شهر یاسوج و اعمال محدودیت‌های دو هفته ایی در این شهرستان، مشارکت و همکاری مردم در اجرای این طرح‌ها باعث شد وضعیت شهرستان به لحاظ شیوع کرونا بهبود یافته و به نارنجی تغییر پیدا کند.

 

کناری وضعیت نارنجی این شهرستان را در صورت غفلت مردم و مسولان ناپایدار وشکننده دانست و افزود: به همین منظور مراقبت‌های بهداشتی در شهرستان بویراحمد بیشتر می‌شود. 

 

وی از اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان بویراحمد با هدف بهبود و جلوگیری از افزایش شیوع کرونا در این شهرستان خبر داد و اضافه کرد: در این طرح که با همکاری بسیج در حال اجرا است ۱۲۰ گروه در قالب تیم‌های نظارتی، مراقبتی و حمایتی برای شناسایی بیماران کرونایی، کنترل وارائه خدمات درمانی به آنان فعال هستند.

 

کناری به آمار تعداد مبتلایان و نمونه گیری‌ها هم اشاره کرد و افزود: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون با انجام ۲۵ هزار نمونه گیری از مردم شهرستان بویراحمد ۸ هزار و ۹۱۷ مورد مثبت بوده و ۷۶ درصد از بیماران مبتلا به کرونا در این شهرستان بهبهود یافته و روزانه ۲۳ نفر در این شهرستان بر اثر ایتلا به کرونا نیز در مراکز درمانی بستری می‌شوند. 

 

فرماندار شهرستان بویراحمد به موضوع شب یلدا هم اشاره کرد و گفت: در این شب همه محدویت‌های ترافیکی و کنترل بازار تشدید می‌شود و مردم هم باید از هرگونه دور همی‌های خانوادگی و خرید‌های غیر ضروری خود داری کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.