گروه: اخبار استان خبر: 167493 / تاریخ انتشار : 1399/9/24 ساعت : 13:53

پای لنگ اینترنت و وعده های دنباله دار مسئولان مخابراتی در استان

روز شمار سال تحصیلی به نیمه نزدیک می شود تا در سایه کرونا ،روش های نوین تدریس ،پای لنگ اینترنت و محرومیت کهگیلویه و بویراحمد مسئولان مخابراتی تنها به وعده ها اکتفا کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس وعده سر خرمن کلمات عجیب و غریبی نیست و مدیر عامل مخابرات استان با آنها آشنای خوبی دارد چرا که اگر از آغاز سال تحصیلی در کهگیلویه و بویراحمد بر بستر رسانه های برخط ملی و استانی سرچی بزنیم با تعدد اخبار گلایه های مردم روستاها و شهر های استان و نبود و ضعف اینترنت روبرو خواهیم شد ، محرومیتی که در عصر جدید تنها پاسخ مسئولان مخابراتی به آن وعده و واگذاری به آینده نزدیک و دور است.

کرونای تاج دار با همه اوصاف بدش برای مردم اما رونمایی خوبی از وضعیت فقر زیر ساخت مخابراتی در کهگیلویه و بویراحمد کرد چرا که کلاس های مجازی ، خدمات غیرحضوری و ده ها خدمات دیگر نیازمند زیرساخت های مخابراتی مطلوب و مناسب است.

آموزش در کشور و کهگیلویه و بویراحمد به سمت الکترونیکی شدن رفت اما در استان بی رمق بودن وضعیت مخابرات و اینترنت نیازمند احیاء جدی است که مسئولان بالا دستی با تغییراحتمالی مدیریت ،تامین تجهیزات و برنامه ریزی منسجم می توانند جهش را در این بخش رونق دهند.

آنچه این روزها با توجه به وضعیت و مدل جدید آموزش در دوران کرونا وجود آن در استان به شدت احساس می شود رسیدگی به وضعیت زیر ساختی مخابرات و اینترنت در کهگیلویه و بویراحمد است تا گام های لنگ آموزش را با وجود کرونا ، آینده سازان  ایران مستحکم بردارند.

صبح زاگرس این فرصت را در اختیار مسئولان مخابراتی قرار می دهد تا گزارشی واقعی از وضعیت مخابرات و اینترنت استان به مردم ارائه کنند تا رسانه  پا به پای مسئولان در تحقق وعده ها تلاش کند.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.