گروه: اخبار استان خبر: 167301 / تاریخ انتشار : 1399/9/21 ساعت : 15:42

کودک بویراحمدی به چند بیمار حیات دوباره بخشید

کودک بویراحمدی دچار مرگ مغزی می شود و والدین این کودک معصوم، فداکارانه و ایثارگرانه اعضای فرزند خودشان را به بیماران نیازمند تقدیم می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کودک بویراحمدی به چند بیمار حیات دو باره بخشید، ماجرا از این قرار است که حسین  فرزند محمد صادق صفری دولت آباد، در بیمارستان نمازی شیراز بستری بود اما دچار مرگ مغزی می شود و والدین این کودک  فداکارانه و ایثارگرانه اعضای فرزند دلبند خودشان را به بیماران نیازمند تقدیم می کنند.

حسین از دیار دشتروم یاسوج است که سال 95 چشم به جهان گشود و به دلیل تشنج در بیمارستان نمازی شیراز بستری می شود و بعد از ده روزی که بستری بود، دچار مرگ مغزی می شود و 20 آذر ماه 99 چشم بر جهان فروبست. پدر و مادر حسین اکنون در فراغ فرزند خود داغدار هستند.
 
در سال‌های اخیر نوع دوستی و اعمال خیرخواهانه در کشور بسیار بوده و خانواده‌هایی که به دلایل مختلف از جگر گوشه خود قطع امید کرده‌اند اما هرگز درب مهربانی و انسان دوستی را به روی دیگران نبسته‌‌اند و اعضای عزیزترین دار و ندار خود را به دیگران بخشیده‌اند تا رحمت خداوند شامل حال عزیز از دست رفته باشد و بنده‌ای از بندگان خدا نیز جان دوباره‌ای پیدا کند.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.