گروه: اخبار استان خبر: 167001 / تاریخ انتشار : 1399/9/15 ساعت : 16:03
امام جمعه کهگیلویه؛

وحدت رویه فاکتور اساسی در مقابله با کرونا است

امام جمعه کهگیلویه گفت: وحدت رویه برای مقابله با کرونا فاکتور مهمی است که باید لحاظ شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر امروز در نشست شورای سلامت شهرستان اظهار داشت: امروز وحدت رویه، کار جهادی و از خودگذشتگی مهمترین فاکتور نجات از کرونا است.

امام جمعه کهگیلویه تصریح کرد:بازاریان با تمکین به محدودیت‌های کرونایی اگرچه متحمل خسارت‌هایی شدند اما به سلامت جامعه کمک کردند.

وی ابراز امیدواری کرد با همت مردم و مسؤولان، تلاش همه جانبه و همکاری عموم زودتر از شر ویروس منحوس نجات پیدا کنیم تا آرامش بر بازار و کسب و کار حاکم شود.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر تصریح کرد: برای این کار لازم است همه خود را ملزم به رعایت نکات بهداشتی و محدودیت‌های مقابله با کرونا بدانیم امروز مهمترین معروف عمل به مراقبت‌های بهداشتی و توصیه‌های ستاد مقابله با کرونا است.

وی اضافه کرد: برنامه‌های دو هفته اخیر به خوبی اجرا شد به همه کسانی که در اعمال محدودیت‌ها زحمت کشیدید خدا قوت عرض می‌کنم.

امام جمعه کهگیلویه گفت: اعمال کنترل‌های بازدارنده در راستای حفظ سلامت عمومی است مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تهدیدهای حوزه سلامت را کاهش می‌دهند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه خواستار پایش تخصصی محدودیت‌های اخیر شد و افزود: نتیجه اعمال محدودیت‌ها بررسی شود هر صنف یا گروهی در تشدید شیوع نقش دارد با شدت کنترل شود.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر اجرای طرح شهید سلیمانی را یادآور شد و افزود: هر جا کار به مردم سپرده و تفکر جهادی بسیج حاکم شود نتیجه خوبی حاصل خواهد شد.نقش مردم در این طرح مهم است اگر احساس کنند وظیفه دارند و هر خانه یک پایگاه سلامت شود به زودی کرونا را شکست می دهیم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.