گروه: اخبار استان خبر: 166899 / تاریخ انتشار : 1399/9/13 ساعت : 13:12

آخرین تحرکات اردوگاه اصلاح طلبان استان برای انتخابات ریاست جمهوری/شنیده ها؛ چراغ سبز این شورا به یک نماینده مجلس اصولگرای استان!

این اردوگاه بیش از همه فصول دیگر، الان در حال سردی است و عملا از موضوع مطالبه گری خود خارج شده است و به حالت انفعال درآمده است حتی جریان رسانه ای خاصی هم در این بین از آن حمایت نمیکند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گروه سیاسی – حرکت چراغ خاموش جریان اصلاح طلبی در استان از حدود یکسال گذشته بعد از ضعف شدید دولت در کشور در مدیریت جریان اقتصادی کشور کلید خورد.

برخی رسانه ها گمانه زنی می کنند که این سکوت ناشی از تدابیر اعلامی بالادستی این شورا و ضعف دولت و انتساب آن به جریان اصلاح طلبی در کشور توسط مردم تحلیل کردند.
 
به تبع آن در سطح استان این شورا که کارکردهای آن در این اواخر به ارایه چند بیانیه مناسبی تبدیل شده بود به رکودی بی سابقه دست یافته است.
منتقدان درون حزبی بیشتر این موضوعات را ناشی از تزلزل محوریت قابل قبول در این شورا می دانند و بیان میکنند هنوز وحدت کامل درون حزبی شکل نگرفته است و عملا سیاست های دولت در استان هم با این موضوع سنخیتی ندارد.
 
این اردوگاه بیش از همه فصول دیگر، الان در حال سردی است و عملا از موضوع مطالبه گری خود خارج شده است و به حالت انفعال درآمده است حتی جریان رسانه ای خاصی هم در این بین از آن حمایت نمیکند.
 
حال آنکه گفته میشود اخیرا برخی کانون های وابسته به جریان اصلاح طلبی در استان شروع به فعالیت کرده اند و برخی هسته های زیر مجموعه خود را فعال کرده اند و طبق آخرین اخبار دریافتی گویا این حرکت در آذرماه شدت میگیرد.
 
آنچه ناگفته پیداست این تحرکات در راستای حمایت از تفکر و فرد منتخب این جریان در کشور است که در سطح استان می بایست بجهت شناخت بیشتر مردم فعالیت هایی صورت داده شود.
 
اما مهمترین اولویت حال حاضر این جریان در استان فاصله گیری خود از دولت است تا بلکه این ضعف دولت به پای این جریان قلمداد نشود.
اما موضوع جالب دیگری که شنیده ها حکایت از آن دارد این است که برخی از اعضای این شورا حمایت غیرعلنی خود را از یکی از نمایندگان استان در مجلس اعلام کرده است و قرار است این نماینده مجلس در بحث مهره چینی های خود در سطح استان از برخی مشورت ها در این حوزه تبعیت کند.
 
انتهای پیام/
 
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.