گروه: اخبار استان خبر: 166875 / تاریخ انتشار : 1399/9/12 ساعت : 21:04
فرمانده انتظامی بهمئی خبر داد؛

بازداشت یک خواننده محلی در بهمئی+جزئیات

سرهنگ تقوی نژاد از بازداشت یک متخلف از دستورالعمل های ستاد کرونا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛فرمانده انتظامی شهرستان بهمئیگفت:با توجه به مصوبات ستاد کرونا و دستور اکید اعضای شورای تامین و اداری شهرستان،نیروی انتظامی وظیفه دارد با شهروندانی متخلف از دستورالعمل های کرونایی برخورد کند.

 

سرهنگ سید نوراله تقوی نژاد افزود:با وجود ارشادها،هشدارها و تبلیغات گسترده مبنی بر ممنوعیت  برگزاری تجمعات گسترده عمومی و حضور خواننده ها  در مراسمات،متاسفانه در یکی ازمراسمات اخیر در شهرستان خواننده ای حضور داشت که با دستور مقامات قضایی بهمئی شناسایی و بازداشت شد.

 

وی  خاطرنشان کرد : این خواننده متخلف اکنون در بازداشت نیروی انتظامی جهت طی کردن مراحل قانونی پرونده تخلف است که امیدواریم عاملی بازدارنده در راستای عمل به مصوبات ستاد کرونا باشد چرا که سلامت آحاد شهروندان برای ما مهم است.

 

تقوی نژاد با بیان اینکه ما تابع امر دستورالعمل های اعلامی از سوی ستاد کرونا هستیم،افزود:هنجار شکنی،تخطی از مصوبات قانونی و به خطر انداختن سلامت شهروندان، خط قرمز پلیس است.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در پایان گفت:به شهروندان توصیه می کنیم در این شرایط حساس و نفسگیر کرونایی، با عمل به مصوبات ستاد کرونای شهرستان به بهبود وضعیت کنونی و سلامت جامعه کمک کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.