گروه: اخبار استان خبر: 166731 / تاریخ انتشار : 1399/9/10 ساعت : 20:02
درگفت وگو با صبح زاگرس مطرح شد:

ترورشهید فخری زاده برگ سیاه دیگری در دفتر ننگین دشمنان کوردل انقلاب بود

امام جمعه شهرستان لنده گفت: خبر ترور شهیدفخری زاده که به حق از دانشمندان برجسته ی هسته ای و دفاعی کشور بودند، برگ سیاه دیگری را در دفتر ننگین دشمنان کوردل انقلاب اسلامی رقم زد.

حجت الاسلام هدایت محمودی اصل در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به ترور دانشمند توانمند هسته ای و صنعت دفاعی کشور گفت: در مقاطع مختلف، خبر ترور یکی از چهره های تاثیرگذار کشور عزیزمان را می شنویم که بازتاب های مختلفی را به دنبال دارد. از یک طرف ناراحتی و تسلیت به جهت فقدان یک وجود موثر و از طرفی مقاومت و شور انقلابی بجهت افتخار دانستن شهادت و در نوع خود اثبات کننده راه مقدس ملت امام حسینی ماست.

 

وی افزود: موضوعی که هرچند جدی شدن حفاظت از شخصیت ها را می رساند،لکن ضعف و زبونی دشمنان پرادعای ما را هم فریاد می زند.

 

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: برای همه واضح است که دانشمندان ، سرمایه های مملکت ما محسوب شده و رسالت سنگینی برای تقویت و حفظ اینها برعهده نهادهای نظامی و امنیتی است تا جامعه بتواند سالهای طولانی ،از برکات وجودی آنان استفاده کند ولی دشمن، یکی از راههای اصلی ضربه زدن را، ترور اینگونه شخصیت ها می داند لکن آنها، از عقیده و تفکر ما درکی ندارند چون ریخته شدن خون آنها، راهشان را استوار و ملت انقلابی و رنج دیده ما را، مصمم تر خواهد کرد.وی تاکیدکرد: خبر ترور شهیدفخری زاده که به حق از دانشمندان برجسته ی هسته ای و دفاعی کشور بودند، برگ سیاه دیگری را در دفتر ننگین دشمنان کوردل انقلاب اسلامی رقم زد.

 

محمودی اصل گفت: جنایتکاران صهیونیست و همدستان دور و نزدیکشان غافلند که تلاش برای ایجاد توقف در مسیر بالندگی علمی و فتح قله های دانش، راه به جایی نخواهد برد و بدون شک کارنامه بسیار درخشان و سراسر شور و حماسه این دانشمند هسته ای، الگوی بارز شجاعت، ایثار و ایمان برای نسل امروز و آینده کشور بزرگ و عزیزمان خواهد بود.امام جمعه شهرستان لنده تاکیدکرد: این شهید والامقام، این روزها پاداش سالها تلاش و خدمت صادقانه خود را با دریافت مدال پرافتخار شهادت گرفت و به فیض دیدار سیدالشهداء نایل شدند.
 

وی در پایان گفت: طبق خواسته رهبر عزیزمان، هم باید عوامل ترور شناسایی و مجازات شوند و هم إن شاء الله شاگردان او، راه پرافتخارش را با ایمان و جدیت تمام، دنبال کنند.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.