گروه: اخبار استان خبر: 166729 / تاریخ انتشار : 1399/9/9 ساعت : 21:57
در پی جاری شدن سیلاب صورت گرفت:

نجات معجزه‌آسای خانواده 5نفره گرفتارشده در سیلاب بخش موگرمون+تصاویر

ساعتی قبل یک خودروی سواری پراید در مسیر روستای بنه علیاری با بیش ازپنج نفر سرنشین در سیلاب گرفتار و خودروی به دره سقوط کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در پی بارندگی سه روز گذشته و طغیان دره های فصلی و جاری شدن سیلاب ساعتی قبل یک خانواده پنج نفره همراه یک دستگاه پراید در عبور از مسیر روستای وحدت به روستای بنه علیاری بودند که با طغیان دره فصلی به دره سقوط می کنند و به طور معجزه آسایی نجات پیدا می کنند.

رانند این خودروی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری در خصوص چگونگی این حادثه گفت: از روستای بنه علیاری در حال حرکت به سمت لنده بودیم که در وسط آب خودرو خاموش شد و جریان شدید آب باعث انحراف خودروی به طرف دره شد.

وی افزود: به محض احساس خطر جان خودم فرزندم و همسر و پدرم را نجات داده ولی خودرو را آب باخودش برد و به بیش از 50الی 60متر به زیر جاده انداخت .

این راننده خودرو گفت: خداوند را شاکریم که جان خانواده ام را نجات داده ام و خسارات مالی قابل جبران هستند ولی گلایه ما از عدم جانمایی پلی است که بیش از چهار سال است بلاتکلیف رها شده است.

گفتنی است فرمانده سپاه ناحیه لنده و نیروهای بسیجی حوزه شهید رجایی موگرمون و پاسگاه انتظامی موگرمون در محل حادثه حاضر بودند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
موگرمون
1399/9/10 - 15:35
با سلام متاسفانه در این مسیر دو تا پل هست ولی هیچ وقت تموم شدنی نمیستند یه پل آن نیمه تمام رها شده و یکی دیگه اصلا شروع نشده، چرا ایقد سهل انگاری ، خدای نکرده اگخ این 5 نفر از بین میرفتند کی باید جوابگو بود .
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.