گروه: اخبار استان خبر: 166511 / تاریخ انتشار : 1399/9/5 ساعت : 16:05
در باشت صورت گرفت؛

توزیع 100 بسته لوازم التحریرتوسط دفتر امام جمعه باشت

100 بسته لوازم التحریر توسط دفتر امام جمعه شهرستان باشت بین دانش آموزان بی بضاعت در باشت توزیع شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس همزمان با شروع ویروس کرونا در کشور و به فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر تشکیل قرار گاه جهادی و کمک های مومنانه موجی از کمک ها در کشور ما برای کمک کردن به دیگر هموطنانمان که توان خرید کمتری داشتند به راه انداخته شد.

در شهرستان باشت از همان ابتدا با تشکیل  قرارگاه جهادی شهید سلیمانی ، در چندین مرحله کمک های مومنانه در این شهرستان بین افراد نیازمند توزیع شد،که خوشبختانه با مدیریتی که از طرف این قرار گاه تشکیل شده بود ، بیشترین کسانی که این بسته ها به آن ها اختصاص داده شد افراد نیاز مند و کسانی بودند که در ایام کرونا به خاطر از دست دادان شغل و کار کسب آنها  دچار  مشکلات معیشتی و  شده بودند.

 

در همین راستا دفتر حجت السلام والمسلمین عبودی امام جمه شهرستان باشت ، با توجه به شروع فصل  تحصیلی اقدام به  توزیع 100 بسته  لوازم التحریر دربین دانش آموزان بی بضاعت در سطح شهرستان باشت کرد.

این لوازم که شامل کیف، دفتر،خودکار و دیگر وسایل مورد نیاز دانش آموزان بود، در شهر باشت و روستاهای بخش مرکزی باشت و شهر بوستان و روستاهای بخش بوستان بنا به شناساییهای صورت گرفته   تقسم شد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.