گروه: اخبار استان خبر: 166495 / تاریخ انتشار : 1399/9/4 ساعت : 23:53
در راستای اجرای طرح جدید محدودسازی صنوف صورت گرفت؛

پلمپ صنوف عرضه کننده مواد دخانی و قهوه خانه های متخلف در بهمئی+تصاویر

در راستای اجرای محدودیت های جدید کرونایی، واحد های صنفی قهوه خانه، قلیان سرا و عرضه کننده مواد دخانی شهرستان بهمئی پلمپ شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛واحد های صنفی قهوه خانه، قلیان سرا و عرضه کننده مواد دخانی شهرستان بهمئی پلمپ شدند.

 

کارشناس شبکه بهداشت و درمان بهمئی در این راستا به خبرنگار ما گفت: از ابتدای شروع طرح جدید محدودیت های کرونایی بهمئی، بازرسان بهداشت محیط شهرستانی طی دو گشت مشترک با ادارات صمت ، اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی از سطح شهر لیکک بازدیدهای متعددی داشتند.

 

 

یلدا امیری خو تصریح کرد: در این بازدیدها صنوفی که طبق طرح محدودیت فعالیت آنها باید محدود و تعطیل می شد و به صورت غیر مجاز و زیر زمینی در حال فعالیت بودند،شناسایی و تعیین تکلیف شد.

 

وی با تاکید بر لزوم اجرای دقیق قوانین محدود سازی اصناف در راستای مقابله با کرونا، افزود: در این راستا 12 صنف متخلف در حوزه قهوه خانه و عرضه کننده مواد دخانی و قلیان سرا پلمپ شد.

 

 

وی در پایان گفت: شهروندان می توانند برای جلوگیری از افزایش آمار کرونا و پیگیری سریع تخلفات صنفی در طول شبانه روز، تخلفات بهداشتی صنوف را به سامانه 190 شبکه بهداشت و درمان گزارش دهند تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با متخلفین برخورد قانونی داشته باشند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.