گروه: اخبار استان خبر: 166490 / تاریخ انتشار : 1399/9/4 ساعت : 21:28
به همت موسسه خیریه عترت بوتراب صورت گرفت؛

اعطای 27 دستگاه لپ تاپ به دانش آموزان نیازمند بهمئی

27 دستگاه لپ تاب بین دانش آموزان نیازمند بهمئی به صورت رایگان توزیع شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛مسئول طرح اکرام ایتام تحت حمایت کمیته امداد شهرستان بهمئی از اعطای تعدادی دستگاه لپ تاپ به دانش آموزان نیازمند خبر داد.

 

فیروز جهانی تصریح کرد:امروز نمایندگان موسسه خیریه عترت بوتراب با حضور در شهرستان، تعداد 27 دستگاه لپ تاپ به دانش آموزان تحت حمایت اعطا کردند.

 

وی افزود:این رایانه های قابل حمل در راستای تقویت دانش آموزان در حوزه آموزش برنامه های درسی به خصوص نرم افزار شاد و ارتقاء عدالت آموزشی در جامعه توزیع شدند.

 

جهانی خاطرنشان کرد:موسسه خیریه عترت بوتراب در شهرستان بهمئی 116 دانش آموز یتیم تحت حمایت خود دارد که لپ تاپ های اهدایی به تعدای از همین افراد که در دوره تحصیلی اول و دوم متوسطه هستند، توزیع شد.

 

مسئول اکرم ایتام بهمئی ادامه داد: موسسه عترت بوتراب به افراد تحت حمایت خود حقوق ماهانه پرداخت می کند و در حوزه مسکن، درمان، فرهنگی، معیشت، پوشاک و بورسیه تحصیلی تا ادامه تحصیل دانش آموزان در هر مقطعی خدمت رسانی می کند.

 

جهانی در پایان گفت: اعطای وام قرض الحسنه، اشتغال و کاریابی، اردوی تفریحی، فرهنگی و اعزام دانش آموزان به کربلای معلی و مشهد مقدس از دیگر خدماتی که این موسسه خیریه به افراد  تحت حمایت خود ارائه می کند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.