گروه: اخبار استان خبر: 166470 / تاریخ انتشار : 1399/9/5 ساعت : 07:26
پیگیری سوژه های مردمی:

گلایه کسبه لنده از تجمع و سد معبر خودروهای ویژه مسافربری در میدان این شهر+تصاویر

کسبه بازار شهرلنده از حضور خودروهای ویژه برون شهری در میدان امام خمینی(ره)این شهرو ایجاد مزاحمت برای کسب و کار گلایه کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، توسعه خدمات شهری و ساماندهی فضای شهری از مهمترین کارهایی است که شهرداری ها موظف به اجرای آن است.

 

کسبه بازار شهرستان لنده با گلایه مندی از حضور خودروهای ویژه مسافربردی در اطراف میدان امام خمینی(ره) شهرلنده، گفتند: این اقدام علاوه بر ایجاد مزاحمت برای کسبه، به علائم راهنمایی و رانندگی نصب شده در این میدان گلایه داریم.

 

 

این درحالی است که ترمینال مسافربری شهر در فاصله کمتر از یک کیلومتری شهر قرار دارد اما باز هم متاسفانه شاهد تجمع خودرو های مسافرکشی در میدان اصلی شهر شهر لنده هستیم.

 

یکی از بازاریان لنده در این راستا گفت: بازایان لنده چندین بار به واحد سد معبر شهرداری و پلیس راهور برای رفع این مشکلات مراجعه و پیگیری کردند اما تاکنون هیچ نتیجه ای در برنداشت و برابر قانون راهنمایی و رانندگی نیز این وظیفه شهرداری است که نسبت به انتقال خودروها به ترمینال اقدام کند.

 

 

به هرحال انتظار می رود شهرداری نسبت به رعایت حقوق کسبه بازار و توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی، همت و تلاش بیشتری به خرج دهد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.