گروه: اخبار استان خبر: 166382 / تاریخ انتشار : 1399/9/2 ساعت : 17:33
داغ های مجازی:

چه کسی پاسخگوی قطعی مکرر برق در بیمارستان شهید جلیل است؟

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در صفحه مجازی خود نسبت به قطعی برق در بیمارستان شهید جلیل واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،بیمارستان شهید جلیل یاسوج مرکز حساس  رسیدگی به بیماران کویید 19 در مرکز استان است.

بدون شک این بیمارستان به لحاظ پذیرش بیماران کرونایی باید از امکانات و زیرساخت های فراوان برخوردار باشد، بررسی امکانات این بیمارستان نشان می دهد تجهیزات و امکانات درمانی به قدر نیاز در اختیار بیماران قرار دارد ، هرچند در طی روزهای گذشته ماده حیاتی اکسیژن یکی از نیاز های این بیمارستان بود اما طبق اظهارات رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، تامین این ماده حیاتی از فولاد مبارکه اصفهان جهت استفاده برای بیماران کرونایی تامین شد.

در طی روزهای گذشته مشکلاتی برای این بیمارستان در بخش برق رخ داد، ظاهرا قصه خاموشی ها با اولین بارش ها در مرکز استان ادامه دارد، و حساسیت این موضوع زمانی است که در بیمارستان کرونا که دسترسی به برق باید پایدار باشد، این مشکل می تواند دردسرساز شود.

در همین رابطه حساسیت موضوع ایجاب می کند شبکه برق رسانی در بیمارستان کرونا توسط مسئولان امر از جمله پیگیری مسئولان درمانی و اجرای به وسیله برق استان همیشه در حالت پایدار باشد، و اینگونه نباشد که با اولین وزش باد در سطح شهر یاسوج برق این بیمارستان دچار قطعی و برای بیماران کرونایی و کادر درمان ایجاد مشکل کند.

در همین راستا مشکلات برق بیمارستان شهید جلیل سبب شد، تا مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی نسبت به آن واکنش نشان دهد.

---

وی که از دانشجویان پزشکی این دانشگاه است، گفت: کادر درمان در بیشتر اوقات تنهای تنها هستند، از رعد برق مسئولین هم بارانی نمی بارد.

علی معنوی بیان کرد: روزگذشته اول آذرماه برای مدت زمان زیادی برق و اکسیژن بیمارستان شهید جلیل یاسوج قطع شد.

وی افزود: آیا شبکه برق استان جوابگو خواهد بود یا مقصر کادر درمان است؟، از ناکارآمدی برق استان بیشتر خواهیم گفت...

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.