گروه: اخبار استان خبر: 166381 / تاریخ انتشار : 1399/9/2 ساعت : 20:48

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس در بهمئی/بازگشایی مشروط مدارس روستایی شهرستان

جریده با تشریح آخرین وضعیت تعطیلی مدارس در این شهرستان، از بازگشایی مشروط مدارس روستایی شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛رئیس آموزش و پرورش بهمئی به تشریح آخرین وضعیت تعطیلی مدارس در این شهرستان پرداخت.

 

صادق جریده با بیان اینکه در حوزه تعطیلی مدارس، تابع تصمیمات ستاد کرونا هستیم، گفت:مدارس شهری لیکک در حال حاضر تعطیل هستند.

 

وی افزود:مدارس روستایی ما به دلیل نبود اینترنت پرسرعت برای استفاده از برنامه شاد و همچنین تراکم پایین جمعیت دانش آموزی با پیشنهاد بازگشایی به ستاد کرونا و موافقت آنها، بازگشایی شدند.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش بهمئی خاطر نشان کرد:البته این بازگشایی مشروط به رعایت پروتکل های بهداشتی با نظارت شبکه بهداشت و درمان شهرستان و همکاری مسئولان مدارس است.

 

جریده ادامه داد:ما هم می توانسیتم اعلام کنیم مدارس ما مانند بقیه نقاط کشور تعطیل شوند،اما واقعیت این است که بیشتر نقاط روستایی ما از اینترنت پرسرعت و ابراز های لازم برای دسترسی به برنامه شاد محرومند یا گوشی هایی که دانش آموزان برای برنامه شاد استفاده می کنند در بیشتر موارد متعلق به والدین آنهاست که کار آموزش غیر حضوری را در این شرایط مشکل کرده است.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش بهمئی در پایان گفت:تمام تلاش خود را برای رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس بازگشایی به کار می گیریم تا ضمن پیشگیری از کرونا، دانش آموزان مناطق محروم ما از تحصیل عقب نمانند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.