گروه: اخبار استان خبر: 166308 / تاریخ انتشار : 1399/9/2 ساعت : 10:28
صبح زاگرس گزارش میدهد:

پرغصه ترین سامانه شاد در کهگیلویه و بویراحمد/ نام غریب شاد در میان دانش آموزان سیلاب و کلوار مارگون

دانش آموزان روستای سیلاب و کلوار شهرستان مارگون این روزها به دلیل نبود اینترنت و عدم دسترسی به سامانه شاد از روند تحصیل محروم بوده و چشم انتظار گام موثر مسئولان ذی ربط برای حل آن مشکلات هستد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس توسعه و پیشرفت آموزش در سایه توجه به روش های نوین آموزشی متناسب با مدرن ترین امکانات است.

 

استفاده از تکنولوژی در امر آموزش سبب کمک به یادگیری و بهبود شیوه های  آموزش و پیشرفت در علم را به همراه خواهد داشت.

 

در یک سال گذشته که ویروس کرونا در نقاط مختلف دنیا گسترش پیدا کرد، مدارس، دانشگاه ها و آموزش حضوری با چالش مواجه  شد.

 

در کشور ایران شیوه های آموزشی از طریق سامانه ای به نام شاد دنبال و پیگیری شد، این سامانه در نبود آموزش حضوری سبب کمک به دانش آموزان جهت پیشرفت روند تحصیلی آنها می شود.

 

سامانه شاد در کهگیلویه وبویراحمد آنگونه که مورد انتظار خانواده ها و والدین است نتوانسته جوابگوی دغدغه های آموزشی باشد.

 

در مناطق محروم کهگیلویه وبویراحمد به دلیل نبود اینترنت سامانه شاد دردسترس نیست، و از طرفی امکان برگزاری شیوه های حضوری آموزش در مدارس به علت کرونا مقدور نیست.

 

در همین راستا روستای سیلاب و کلوار روستایی از توابع شهرستان مارگون است این روستا 120 دانش آموز دارد، اما در شرایط حاضر به علت نبود اینترنت از تحصیل و سامانه شاد محروم هستند.

 

در شرایطی که والدین جهت جلوگیری از خطرات کرونا  تمام دغدغه های آنها بحث سلامت فرزندانشان از آسیب های  این بیماری است، عدم حضور دانش آموزان در کلاس های درس با وجود نبود سامانه شاد بر نگرانی ها و  ناراحتی های آنها اضافه کرده است.

 

به نظر می رسد قصه پر غصه نبود سامانه شاد در مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد همچنان شنیده  شود اما گوش شنوایی برای حل آن مشکلات وجود نداشته باشد و روند افت تحصیلی دانش آموزان در چنین مناطقی ادامه  داشته باشد. 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.