گروه: اخبار استان خبر: 166306 / تاریخ انتشار : 1399/9/1 ساعت : 11:44
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

تشدیدبرخوردها در راستای اجرای طرح مدیریت هوشمند/برگزاری مراسمات تشییع جنازه ها در ساعت7صبح+فیلم

فرماندار شهرستان لنده از تشدید اقدامات قهری در راستای اجرای طرح مدیریت هوشمند و برخورد قاطع با افراد متخلف در حوزه بیماری کرونا در این شهرستان خبرداد.

خدادوست موسوی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با اشاره به آخرین وضعیت شهرستان لنده در بحث بیماری کرونا و ضرورت اجرای طرح هوشمند سازی گفت:در راستای طرح مدیریت هوشمند و برابر تاکیدات استاندار و ستاد مبارزه با کرونادر سطح استان و شهرستان و همچنین به منطور کاهش آمار مبتلایان به کرونا و مدیریت بهتر این وضعیت تدابیر خوبی اتخاذ خواهد شد.

وی افزود: از یکم آذرماه سال جاری برابر تصمیم ستاد مبارزه با کرونای شهرستان لنده در بحث تجمعات سختگیری های شدیدتری اعمال خواهد شدو تشییع جنازه ها در نوبت صبح و در ساعات 6 تا7صبح خواهد بود.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: مراسمات تشییع جنازه با حداقل افراد و با رعایت پروتکل های شدید بهداشتی وبا اخذ تعهد از بستگان متوفی در کلانتری و شبکه بهداشت امکان پذیر خواهد بود.

وی تاکیدکرد:مراسمات شادی و عروسی نیز به همین شکل و با اخذ تعهد از خانواده های عروس و داماد و با حداقل افراد باید برگزار شوند و از هرگونه تیراندازی در مراسمات باید پرهیز شود و در صورت مشاهده برابر حکم دادستانی توسط نیروی انتظامی برخورد قاطعی صورت خواهد پذیرفت.

موسوی گفت: مهمترین توصیه ما به شهروندان پرهیز از سفرهای غیرضروری و استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی به منظور رعایت حقوق شهروندی دیگران است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.