گروه: اخبار استان خبر: 166305 / تاریخ انتشار : 1399/9/1 ساعت : 23:35
به بار نشستن رسالت بسیج در هفته بسیج:

برون رفت از مشکلات اقتصادی، در گرو کار جهادی است/قدردانی آموزش و پرورش از گروه های جهادی در روستای موگر+تصاویر

بسیج, اختصاص به یک منطقة جغرافیایی ویک منطقة انسانی و طبقاتی و قشری ندارد, همه جا هست و همین حضور به موقع آن باعث نشاط دوستان و یاس دشمنان خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،بسیج شجرة طیبّه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوات تعیین و حدیث عشق می‌دهد.

در آستانه هفته بسیج بود که جمعی از گروه های جهادی بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج لنده در اقدامی خودجوش تنها مدرسه روستای موگرکه فاقد راه ارتباطی بود و تنها راه عبور از رودخانه گرگر(جره) تنها مدرسه این روستا تعمیر و مرمت کردند.

پس از این اقدام اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده در پیامی از مجهادت و تلاش های سازنده گروه های جهادی در کمک به آموزش و پرورش قدردانی کردند که متن آن به شریح زیر است:

باسمه تعالی

 برون رفت از مشکلات اقتصادی، در گرو کار جهادی است

این اقدام خداپسندانه شما گروه‌های جهادی برآمده از دل مردم قطعا از مصادیق بارز آیه شریفه "تعاونوا علی البر و التقوی" است و اجر و پاداش آن رضایت الهی است.

تعمیر و بازسازی مدرسه روستای موگر زادگاه شهید والا مقام هدایت الله طیب، در هفته بسیج، توسط گروه های جهادی و بسیجی،این معنای بزرگ و متعالی را  در ذهن نقش می‌بندد که همه مردم شریف ایران در کنار غم و شادی یکدیگر بوده و مصداق کلام امام علی(علیه السلام) هستند که آنچه را برای خود می‌پسندی برای دیگران بپسند و آنچه را برای خود نمی‌پسندی برای دیگران نپسند

بدین وسیله به نیابت از دانش آموزان، اولیاء دانش آموزان و جامعه فرهنگی مراتب سپاس و قدردانی هزارباره خود و همکارانم را به همه جهادگران و همه آنانی که دیگران را بر خود ترجیح می‌دهند تقدیم کرده و صحت و سلامت برای همه ملت شریف و دوست داشتنی ایران عزیز خواستاریم.

روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.