گروه: اخبار استان خبر: 166302 / تاریخ انتشار : 1399/9/1 ساعت : 14:39
به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت:

شهرستان لنده میزبان برگزاری مسابقات آنلاین شطرنج استان+جزئیات

رئیس هیت شطرنج شهرستان لنده از میزبانی این شهرستان در مسابقات شطرنج استانی به مناسبت هفته بسیج به صورت آنلاین در فضای مجازی خبرداد.

باقرخرمی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با اشاره به فراگیر شدن بحث بیماری کرونا و اجرای پروتکل های بهداشتی در تمام صنوف و رشته های ورزشی گفت: به منظور مشارکت در اجتماعی شدن سلامت آحاد جامعه هیئت شطرنج شهرستان لنده در راستای استفاده بهینه از طرفیت های مجازی تمام مسابقات شطرنج را به صورت آنلاین و در فضای مجازی برگزار می کند.

وی افزود: با عنایت به اینکه ویروس کرونا مانع برگزاری مسابقات و دور همی های حضوری شطرنج شده است از آبان ماه سال جاری هیات شطرنج لنده برای سومین بار اقدام به برگزاری مسابقات آنلاین نموده است.

رئیس هیئت شطرنج شرستان لنده تصریح کرد: در این دوره از  مسابقات که مشتاقان این رشته ورزشی از سراسر استان چهارفصل کهگیلویه و بویراحمد شرکت دارند پس از پایان مسابقات و مشخص شدن افراد برتر و با نظارت رییس محترم و همکاری مسوول روابط عمومی هیات شطرنج استان جایزه آنها به صورت نقدی به حساب بانکی برندگان واریز می شود.

خرمی گفت: هیات شطرنج شهرستان ضمن تشکر از همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان، انتظار دارد که مشتاقان شهرستانی این رشته ورزشی اقبال بیشتر و جدی تری برای شرکت در مسابقات آنلاین از خود ارائه دهند.

وی تاکیدکرد: این دوره از مسابقات به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و کتاب و کتابخوانی با حضور علاقه مندان به این رشته ورزشی از سراسر استان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.