گروه: اخبار استان خبر: 166248 / تاریخ انتشار : 1399/8/29 ساعت : 15:41
خیابان هایی که مردم شهر یاسوج را کلافه کرده اند

مسئولان شهرداری یاسوج، خیابان ابوذر 5 را دریابید/ آسفالتی که دیگر آسفالت نیست+تصاویر

تعدادی از ساکنان خیابان ابوذر 5 شهر یاسوج با ارسال تصاویری به این پایگاه خبری با بیان کردند آسفالت این خیابان بعد از 2 سال دچار فرسایش شده است، بیان کردند: تقاضای پیگری آسفالت این خیابان را از مسئولان شهرداری خواهانیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آسفالت خیابان ها و کوچه ها یکی از ابتدایی ترین موضوعات برای خدمت به شهروندان است که باید توسط شهرداری ها پیگیری و دنبال شود.

 

در همین رابطه شهر یاسوج به دلیل ظرفیت های گردشگری و پایتخت طبیعت باید دارای خیابان های آسفالت، معابر سنگفرش،  فضای سبز در ورودی و خروجی آن مشاهده شود.

 

هر چند آسفالت خیابان ها، مناظر طبیعی در شهر یاسوج وجود دارد، اما برخی نقاط  از آسفالت با کیفیت بی بهره یا دچار فرسایش شده اند، این موضوع  در تابستان سبب گرد و خاک و در زمستان با تجمع آب و جاری شدن آن بر روی سطح خیابان برای شهروندان دردسر ساز می شود.

 

در همین راستا ساکنان خیابان ابوذر 5 با ارسال تصاویری به این پایگاه خبری بیان کردند: آخرین بار این خیابان حدود 20 سال پیش آسفالت شد، این خیابان در شرایط حاضر وضعیت مناسبی ندارد و دچار فرسایش شده است و با وجود پیگیری و نامه نگارهای مختلف از شهرداری  تا کنون اقدامی نشده است.

 

این شهروندان بیان کردند: تردد در این خیابان با مشکل مواجه شده و وجود دست اندازهای فراوان سبب استهلاک خودروها، خطر برای تردد کنندگان، و همچنین مشکلاتی نظیر گرد و خاک در تابستان و جمع آوری آب در سطح خیابان در زمستان می شود.

 

آنها  خواستار بررسی وضعیت نامناسب خیابان ابوذر 5 شده و پیگری آسفالت این خیابان را از مسئولان شهرداری خواستار شدند.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.