گروه: اخبار استان خبر: 166247 / تاریخ انتشار : 1399/8/29 ساعت : 16:57
در آستانه هفته بسیج صورت گرفت:

تعمیر و مرمت مدرسه شهید طیب روستای موگر به همت گروه های جهادی لنده/بسیج پیشرو خدمت رسانی به مناطق محروم+تصاویر

فرمانده سپاه ناحیه لنده از اعزام گروه های جهادی بسیج سازندگی ناحیه لنده به روستای موگر و تعمیر و مرمت مدرسه شهید طیب خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، روح الله ویسی با تبریک هفته بسیج گفت: امروز و در آستانه گرامیداشت هفته بسیج گروه های جهادی بسیج سازندگی سپاه ناحیه لنده با حضور در روستای موگر( روستای شهید طیب) از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده و تعمیر و مرمت مدرسه ابتدای این روستا خبرداد.

 

وی افزود: به دلیل نبود جاده دسترسی به روستای موگر امروز بسیجیان با دستگاه گرگر(جره) مجبور به گذر از رودخانه خروشان مارون شدند که به لحاظ شرایط کنونی ساکنین واقعا کاری سخت و دشوار است که مخاطرات خاص خود را به همراه دارد.

 

فرمانده سپاه ناحیه لنده تصریح کرد:امروز علاوه بر استقرار گروه های جهادی با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان لنده مقادیری بسته کمک های مومنانه به ساکنین این روستا اهدا شد.

 

وی تاکیدکرد: وضعیت جاده ارتباطی این روستا یکی از مهمترین مطالباتی است که حتما باید در دستور کار مسئولان راهداری شهرستان و استان قرار گیرد.

 

ویسی خاطر نشان کرد: بسیج و سپاه هرکجا احساس کند نیاز است که گروه های جهادی ورود پیدا کنند به یاری دولتمردان می شتابد و در همین قضیه کرونا امروز به این نتجیه رسیدند که بهترین ظرفیت برای کنترل بیماری کرونا بحث حضور فعال بسیج است.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.