گروه: اخبار استان خبر: 166237 / تاریخ انتشار : 1399/8/29 ساعت : 12:20

مدیر شبکه بهداشت بهمئی معارفه شد+تصاویر

مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید شبکه بهداشت بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ آئین تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید شبکه بهداشت و درمان بهمئی صبح امروز در محل دفتر فرمانداری شهرستان برگزار شد.

این نشست با حضور بانشی،معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت و درمان استان و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی در این مراسم با تقدیر از زحمات 4 ساله رئیس سابقه شبکه بهداشت و درمان بهمئی،گفت:سعی می کنیم از تجارب مهندس آبشنگ در جاهای بهتری استفاده کنیم.

 

 

 محمد مهدی بانشی با تبریک به مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان بهمئی،خاطرنشان کرد:امیدواریم دکتر طاهری در سمت جدید خود دو حوزه بهداشت و درمان را جدی بگیرند.

 

فرماندار بهمئی در این مراسم با تقدیر از زحمات مدیر سابق و تبریک به مدیر جدید،گفت: با توجه به شرایط حاد کرونایی حاکم بر جامعه و نبود بیمارستان در شهرستان، از مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان ومسئولان دانشگاه علوم پزشکی انتظار داریم نسبت به تکمیل و راه اندازی بیمارستان 32 تختخوابی شهر لیکک اقدام کنند.

حکمت اله سنایی افزود: با توجه به اینکه مدیر جدید خود پزشک و از حوزه درمانی هستند، انتظار داریم شاهد تحولات بیشتری در حوزه سلامت شهرستان باشیم.

 

علی آبشنگ،مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان بهمئی در این مراسم با تقدیر از همکاری و همراهی 4 ساله مسئولان بهمئی به خصوص پرسنل بهداشت و سلامت شهرستانی،آمادگی خود را برای همکاری با مدیر جدید شبکه در راستای خدمتگزاری به مردم اعلام کرد.

هاشم طاهری،مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان بهمئی در این آئین با تقدیر از اعتماد رئیس دانشگاه علوم پزشکی نسبت به انتخاب وی ، از زحمات 4 ساله مدیر سابق تقدیر و تشکر کرد.

 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.