گروه: اخبار استان خبر: 166236 / تاریخ انتشار : 1399/8/30 ساعت : 09:38
در گفتگو با فرماندار باشت مطرح شد:

وضعیت کرونایی در باشت نارنجی است/برای محدویت ها منتظر دستورالعمل ستاد ملی کرونا هستیم

فرماندر باشت گفت: برای اجرایی محدودیت های کرونایی در شهرستان باشت منتظر دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهرستان باشت یکی از شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد است که این روزها مثل دیگر شهرهای استان حال روز خوبی ندارد و متاسفانه  هنوز مسائل بهداشتی از جمله استفاده از ماسک در امکان عمومی و مغازه ها رعایت نمی شود.

 

اما در مورد آخرین وضعیت ستاد مبارزه با کرونای شهرستان باشت مسعود حسینی فرماندار باشت در گفتگو با صبح زاگرس گفت: برای ابجاد محدودتهای که قرار است در اول آذرماه در کشور اجرا شود، هنوز دستور العملی تا امروز بدست ما نرسیده است و به محض دریافت دستور العمل ما نیز برابر با آن تصمیم گیری می کنیم.

 

فرماندار باشت در ادامه افزود:برای ایجاد محدودتهای در نظر گرفته به جمع بندی کاملی رسیده شود و بعد از ابلاغ ،با توجه به موارد در نظر گرفته شده آن را اجرا کرد، و این یک طرح ملی است و در آن تمام تمهیدات لازم از جمله ورود و خروج خودروها و شروع به کار ادارات نیز آمده است،اما تا ابلاغ نشود خودسرانه نمی توانیم آن را در سطح شهرستان یا حتی استان اجرا کنیم.

 

حسینی در پایان به شهروندان باشتی نیز توصیه ای داشت و گفت: با توجه به وضعیت نارنجی شهرستان باشت تمام شهروندان از ماسک و دستکش استفاده کنند، و از تجمعاتی که عامل شیوع این ویروس هست پرهیز کنند، و این تنها راهی است که با رعایت پروتکل بهداشتی از جمله فاصله گذاری اجتماعی از شیوع کرونا جلوگیری کنیم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.