گروه: اخبار استان خبر: 166225 / تاریخ انتشار : 1399/8/28 ساعت : 18:44
در آستانه هفته بسیج صورت گرفت:

مسئولیت پذیری جامعه در گرو مطالبه گری اصحاب رسانه تحقق خواهد یافت/پویایی جامعه از رسانه ها است+تصاویر

در آستانه هفته بسیج جمعی از فعالین رسانه ای شهرستان کهگیلویه با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، عصر امروز جمعی از اصحاب رسانه شهرستان کهگیلویه در آستانه گرامیداشت هفته بسیج  با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده دیدار و گفت و گو کردند.

در ابتدای این دیدار امین سبحانی خواه با تبریک هفته بسیج و انتصاب فرمانده ناحیه لنده گفت: امروز سپاه و بسیج با پشتوانه خوب مردمی که دارد به یکی از پویا ترین و بهترین نهادهای است که مورد اعتماد آحاد مختلف جامعه است.

وی افزود: بالاترین افتخار ما این است که بسیجی هستیم و امیدواریم بتوانیم در راه تعالی اندیشه های بسیج گام های استواری برداریم و در این حوزه منشا خدمت به بسیجیان اقشار مختلف جامعه باشیم.

 

در ادامه نیز روح الله احمدی از اصحاب رسانه شهرستان کهگیلویه گفت:شرایط ما به نسبت سایر استان ها به دلیل کوچک بودن و قرابت های فامیلی بسیار بهتر است که با پیشرفت و حضور فضای مجازی این همدلی و هم افزایی بیشتر شود.
وی افزود:این دوران کرونایی بدون شک گذرا است و ما امید داریم که این بحران که بدون شک گذرا خواهد بود و مردم در آینده نزدیک به شرایط عادی جامعه برخواهند گشت.

احمدی گفت:سپاه شاکله اصلی انقلاب اسلامی است و همین مردمی بودن آن باعث پویایی آن شده است که این بزرگترین شانس برای ملت است.

این خبرنگار کهگیلویه ای گفت: مطالبه گری سپاه از مسولان در حوزه های مختلف باعث امیدواری جامعه نسبت به مسئولیت پذیری سپاه در قبال مردم خواهد بود.

---

روح الله ویسی در ادامه با قدردانی از حضور اصحاب رسانه شهرستان کهگیلویه  گفت: اصحاب رسانه زبان گویای یک سازمان و بیان کننده خدمات و عملکرد مسولان و همچنین مطالبه گر خواسته های برحق مردم هستند.

وی افزود: برخی چالش های شهرستانی تنها به همت و با تلاش و پیگیری اصحاب رسانه می تواند با مطالبه گری به ثمر بنشیند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: موفقیت یک مدیر در گرو تعامل سازنده با اصحاب رسانه است چرا که این تعامل می تواند در پویایی جامعه موثر باشد.

وی تاکیدکرد: مطالبه گری اصحاب رسانه نقش تعیین کننده ای رفع مشکلات جامعه دارد و از طریق دیگر رسانه ها می توانند نقش راهی برای چشم انداز و توسعه روز افزون شهرستان ها ایجاد کرد که این هم افزایی می تواند در بین اصحاب رسانه میتواند در تعالی بخشی جامعه مثمرثمر باشد.

ویسی خاطرنشان کرد: ارتباطات و تعاملات سازنده اصحاب رسانه باهمدیگر می توانند ضمن در برگیری یک موضوع به صورت واحد درچندین شهرستان باعث اطلاع رسانی گسترده در همه شهرستان ها شود.

وی تاکیدکرد:رسالت ما در حوزه بسیج و سپاه به خصوص در هفته بسیج دو چندان است که نقش اصحاب رسانه در تعمیق و نشر فرهنگ بسیج موثر تر و پویا تر است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تاکیدکرد: چتر سپاه گسترده است و همه افراد و اقشار می توانند در سایه سار سپاه و فعالیت های بسیج مشارکت کنند و به آحاد جامعه در قالب های مختلف خدمات رسانی کنند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.