گروه: اخبار استان خبر: 166224 / تاریخ انتشار : 1399/8/28 ساعت : 17:36

دومین بیمارستان معین کرونایی در یاسوج مشخص شد/بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی برای ارزیابی بیمارستان+تصاویر

تعداد زیاد بیماران کرونایی در شهرستان بویراحمد باعث شده است که مسولان به فکر دومین بیمارستان معین کرونایی در شهرستان بویراحمد باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،  با توجه به اینکه ظرفیت بیمارستان شهید جلیل یاسوج تکمیل شده است، بنابراین دومین بیمارستان معین کرونایی نیز باید هر چه زودتر در شهرستان بویراحمد راه اندازی شود، مسئولان علوم پزشکی در جلسات مختلف به این موضوع نیز اشاره داشته اند که بیمارستان شهید جلیل یاسوج دیگر ظرفیت ندارد.

 

در ابتدا تصمیم بر این بود که بیمارستان شهید بهشتی یاسوج به عنوان دومین بیمارستان معین کرونا در شهرستان بویراحمد مشخص شود، اما گویا این تصمیم مخالفت هایی را به دنبال داشت، از جمله اینکه بیمارستان شهید بهشتی در مرکز شهر قرار دارد و اختصاص آن به بیماران کرونایی ممکن است یک فاجعه ایجاد کند، گویا بیمارستان شهید رجایی یاسوج برای این کار انتخاب شده است.

 

یعقوب پرندوار سرپرست بیمارستان شهید رجایی یاسوج در صفحه شخصی اش در فضای مجازی به این مورد اشاره کرده که قرار است از بیمارستان شهید رجایی یاسوج به عنوان دومین بیمارستان کرونایی بهره برداری شود.

به همین منظور رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و مدیر امور تعالی بیمارستان ها برای ارزیابی بیمارستان بازدیدی از آن داشتند که در زیر می بینید.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.