گروه: اخبار استان خبر: 166212 / تاریخ انتشار : 1399/8/28 ساعت : 19:15
در باشت صورت گرفت:

دیدار جمعی از پایوران ناحیه سپاه باشت با امام جمعه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه باشت به همراه مسئول تعلیم و تربیت سپاه فتح استان به همراه جمعی از کارکنان ناحیه باشت با امام جمعه این شهر دیدار کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج فرمانده ناحیه مقاومت بسیج باشت به همراه مسئول  تعلیم و تربیت سپاه فتح استان  به همراه جمعی از کارکنان ناحیه باشت با امام  جمعه این شهر دیدار کردند.

در این دیدار حجت السلام والمسلمین عبودی امام جمعه شهرستان باشت به نقش سازنده بسیج و سپاه در طول بیش از چهل سال از عمر انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: در هر موقع که مردم نا امید شده بودند چه در سیل و چه در زلزله ، محرومیت زدایی و دیگر رخدادهای مهم در کشور این بسیج و سپاه بود که وارد عمل شد و دست مردم را گرفت، مثل همین برنامه  کمک های مومنانه که با فرمان رهبر معظم انقلاب لبیک گفته شد و تا حدودی توانسته است  گره از افراد مستضف  باز کند.

 در ادامه این دیدار علی رضا زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان باشت  از حمایت همه جانبه امام جمعه این شهرستان در مسائل مختلف از سپاه و بسیج تشکر کرد و نقش وی را در امورات و برنامه های بسیج سازنده ارزیابی کرد.

در پایان رضا زاده برنامه های هفته بسیج را برای حاضرین در این نشست اعلام کرد.

 

 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.