گروه: اخبار استان خبر: 166171 / تاریخ انتشار : 1399/8/28 ساعت : 08:46
درگفتگو با امام جمعه باشت مطرح شد:

بین بایدن و ترامپ فرقی نیست/تنها راه غلبه بر مشکلات روی کار آمدن دولتی انقلابی و جوان با روحیه جهادی است

امام جمعه شهرستان باشت تنها راه غلبه بر مشکلات اقتصادی در کشور را بر روی کار آمدن دولت جوان و انقلابی دانست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت السلام والمسلمین عبودی امام جمعه شهرستان باشت  در مورد انتخابات آمریکا  و فرق ترامپ با جو بایدن در گفتگو با خبرنگار صبح زاگرس گفت: در رابطه با بحث ریاست جمهوری هر کس یک تحلیلی دارد، ولی بحث اساسی این است که آیا ترامپ قبول شود بهتر است یا جو بایدن که در حال حاضر بیشترین رای را در آمریکا به خود اختصاص داده است.

 

امام جمعه باشت در ادامه افزود: تحلیل من اینست که بین ترامپ و بایدن فرقی نیست، و یک تعبیری را آقای کاسترو دارد که خیلی  تعبیری جالبی است، که من در اینجا امانتداری می کنم و از زبان خودش نقل می کنم که گفته است؛ مقایسه دوتا نامزد ریاست جمهوری در آمریکا مثل مقایسه دوتا لنگ کفش می ماند ، که یک شخص به پا می کند.لذا  مقایسه  ترامپ و بایدن به منزله دو لنگه کفشی هستند که  یک شخص به پا دارد،وآن شخص هم حزب صهیونست است ، چون این حزب آمریکا را اداره می کند.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان باشت گفت: در آمریکا این حزب دو بال دارد،یکی جمهوری خواه و دیگری دموکراتها که جمهوری خواها افراطی تر از دموکرات هاست،اما دموکراتها نیزاز قدرت نرم خود استفاده می کنند و با پنبه سر می برند ،بنابراین اینها تفاوت چندانی ندارند نه فقط برای کشور ما  بلکه برای کل دنیا فرقی ندارد.

 

 حجت السلام و المسلمین عبودی ابراز داشت؛ در کتاب اعتقادی صیهونسیت ها نوشته شده است، که ما قوم برتر هستیم  و همه دنیا نیز نوکر ما است، چنین تشکیلاتی را مشخص می کند،و اداره می کند که یک وقت ترامپ را بر سرکار می آورند و یک بار نیز بایدن را که این چندان فرقی ندارد، وبرای کشور ما که چهل سال تحریم کرده است چندان فرقی ندارد و همانطور که  همه ما می دانیم ترامپ سردار عزیز ما را به شهادت رساند و بایدن نیز او را تحسین کرد، که این نشان می دهد برای ما فرقی ندارد.

 

امام جمعه شهرستان باشت در پاسخ به این سوال که بعضی از داخل چشم به مذاکره جدید دوخته اند و می گویند با دولت جدید آمریکا وارد مذاکره شویم چه تحلیلی دارید افزود: مشکلات اقتصادی که الان در کشور ما وجود دارد بخش کوچکی از آن بر می گردد به تحریم های خارجی بخش اعظمی از آن  به مشکلات  مدیریت داخلی بر می گردد.

 

وی گفت: کشور ما از  لحاظ منابع سر شار از منابع مختلف است که اگر درست اینها را مدیرت کنیم، بخش بزرگی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کنیم، و برای اینکار باید به توان داخلی خودمان ایمان داشته باشیم، و شکوفا کنیم، چون ما کشور دست و پا بسته ای نیستیم،  ما مشکلمان ،سوء مدیریت داخلی است که  ان شا الله با روی کار آمدن یک دولت جوان انقلابی  و جهادی و مردمی  بتوانیم اقتصاد  کشور را رشد دهیم. همانطوری که در بحث نیروهای مسلح به جوانان خودمان اعتماد کردیم و ثمره آن هم ساخت  انواع  تجهیزات پیشرفته نظامی است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.